2733
2734
عنوان

همه چیز درباره مو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 159274 بازدید | 742 پست
nina70

جان اگر از آبرسان و دوفازی موقع اتوی مو و کلا در طول روز استفاده کنی در طولانی مدت موهای زنده و شفافی داری کدری مو برای اینه که موها آسیب دیده و دمیج شده یعنی تو ساقه مو آب نیست برای همین کدره شستشوی درست هم خیلی تاثیر داره
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2731
درسته من هم یک مدت بود که بدون اینکه از مواد آبرسانی کننده و محافظ مو استفاده کنم موهام رو اتو میکشیدم بعد از مدتی دیدم همش موخوره افتاد ولی الان که استفاده میکنم با وجودی که موهای بلند و ضخیمی دارم ولی خیلی خوبه هم خوب حالت میگیره و هم با طراوته هم قبل از اتو و هم قبل از سشوار کشیدن خیلی لازم هست
صنم جون دیگه نمیاد؟
اگر بدانید بسیاری از مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می دهند تا به خبر مرگ من و شما دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می کنند! دیل کارنگی
سلام صنم جون عزیز. اول از همه بابت وقت و صبر و حوصله ای که برا همه میزاری واقعا تشکر میکنم. اگه ممکنه رنگ نسکافه ای تیره و تنباکوئی رو بگید که با 000 چطور میشه درش آورد. مرسیی
اللهم صل علی محمد و آل محمد. استغفر الله ربی و اتوب الیه. اللهم صل علی محمد و آل محمد. خدایا به ما فرزند سالم، صالح، عاقبت بخیر، خوش روزی و خوش قدم ، صبور، با ایمان،دوستدار امام حسین و خوش چهره عنایت فرما. اللهم صل علی محمد و آل محمد.
سلام صنم جون خوبى من پایه موهام ٧،٨است میخوام رنگ a10و١٢-٨و١٢-١٠بیس کالرو رو موهام بذارم یکى بم گفت قشنگ میشه میخاستم ببینم چه رنگى میشه اگه خوبه بذارم اگه عکس بذارید ک رنگو ببینم ممنون میشم بوووسسسس
http://s6.uplod.ir/i/00845/4cxjvx2ua1yl.jpg
دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2706