2737
2734
اره منم میگم شریک جنسیتم فقط. ببخشید جسارته چندوقت یکبار رابطه دارین

مشخص نمیشه اصلا،بعضی وقتها هفته ای یک یار،گاها دو یا سه بار در هفته

فکر شوهر سابقتو از سرت بیرون کن،احتمالا رابطه با اونو با این مقایسه میکنی،خودتو مجبور کن هم به خودت حال بده هم به شوهرت،بخدا مرد خوبیه که ولت نمیکنه،بهش پیشنهاد صیغه دادی قبول نمیکنه،مردا هزارجور خیانت میکنن این پاکه که با زن خودش میدونه اینکه میگی بهت دست نزنه زورگوییه،خودت باید حس و حال خوب به خودت بدی باور کن اینطوری از رابطه لذت هم میبری تا خودت نخوای هیچ معاشقه ای حالتو خوب نمیکنه،جوونی طلاق گرفتی باید ازدواج کنی اونوقت شوهر سومتو با این دوتا مقایسه میکنی و همین آش و همین کاسه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخص نمیشه اصلا،بعضی وقتها هفته ای یک یار،گاها دو یا سه بار در هفته فکر شوهر سابقتو از سرت بیرون کن ...

اره انگار من سیاه بختم کلا. میدونی شوهرمم بد موقع ازم رابطه میخواد. مثلا من کار دارم کارام مونده یا هرچی...ولکنم نییییست. شوهر شما فیلم نگا میکنه؟

اره انگار من سیاه بختم کلا. میدونی شوهرمم بد موقع ازم رابطه میخواد. مثلا من کار دارم کارام مونده یا ...

شوهر منم خیلی وقتها بدموقع میخواد ولی من شرایطو جور میکنم

میگم که تنها چیز مشترکی که داریم همینه،ولی خب زنم باید از نظر روحی آماده باشه،شوهرت چند وقت ی بار میخواد؟ سعی کن بخودت حال بدی حداقل تو هم لذت ببری اینطوری کمتر اذیت میشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
فیلم و عکس نگا میکنه شوهرت؟ یه روز،درمیون

نه نگاه نمیکنه

یه روز درمیون تورو خسته میکنه،چن سال با شوهر اولت بودی؟ با این چی؟ از قبلی بچه نداشتی؟ این مجرد بود؟ خودت پیشنهاد دادی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نگاه نمیکنه یه روز درمیون تورو خسته میکنه،چن سال با شوهر اولت بودی؟ با این چی؟ از قبلی بچه نداشت ...

اره مجرد بود. یکسال با اولی. یعنی یک روز در میون کمه یا زیاد

اره مجرد بود. یکسال با اولی. یعنی یک روز در میون کمه یا زیاد

اوائل ازدواج یه روز در میون خوبه ولی بعد بجه دیگه خسته میشه زن مخصوصا اگه بچه کوچیک باشه،ولی خواهشا به این زودی به طلاق فکر نکن،هم بخاطر خودت هم بخاطر بچه،باور کن یه مدت بگذره خودشم خسته میشه رابطه کمتر میشه،من تو این ده سال به این نتیجه رسیدم،فقط صبر و گذشت میتونه زندگی رو بسازه و درست کنه،شوهر منم دست بزن داشت الانم داره ولی خیلی کمتر شده،بشدت بددهنه و فحاشی میکنه مغرور و خودخواهه،حتی خواسته خودشو به خواسته بچه هاش ترجیح میده،آنقدر صبر کردم و گذشتم که شرایط زندگیم نسبت به سال‌های قبل خیلی خیلی بهتر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اوائل ازدواج یه روز در میون خوبه ولی بعد بجه دیگه خسته میشه زن مخصوصا اگه بچه کوچیک باشه،ولی خواهشا ...

میدونی چی خیلی عذابم میده؟؟؟ پدرشوهرم بعداز شوهر من رفت زن گرفت. انگار اون از خداش بود شوهرم بمیره‌. دیدن زندگی این دونفرم خیلی عذابم میده

میدونی چی خیلی عذابم میده؟؟؟ پدرشوهرم بعداز شوهر من رفت زن گرفت. انگار اون از خداش بود شوهرم بمیره‌. ...

چیکبار به اونا داری تو آخه،تو خونه خودشونن،بچسب به زندگی خودت،شوهرتو دوست داشته باش نکات مثبت شوهرتو ببین همینکه خیانت نمیکنه پاکه،مجرد بود اومد باهات ازدواج کرد که بی پناه نمونی،خدا شوهر اولتو بیامرزه ولی کلا از ذهنت پاکش کن،حتما اینو دوست داشتی که خودت پیشنهاد دادی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکبار به اونا داری تو آخه،تو خونه خودشونن،بچسب به زندگی خودت،شوهرتو دوست داشته باش نکات مثبت شوهرتو ...

نمیشه بیخیال باشم. احساس میکنم مقصر مردن شوهرمو میبینم

من دیگه چشمامو با چوب کبریت باز نگه داشتم، تو بنویس من فردا میخونم جواب میدم،قبل خواب حسابی خداروشکر کن که یه بچه خوب و سالم داری،میدونی چندین نفر در حسرت بچه ان؟ شکر کن خونه داری،چند نفر حسرت یه جای خواب دارن،شکر کن شوهر داری کار میکنه میاره میخوری،باور کن دوست داره،زندگی قبلیتو فراموش کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706