2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونی ملاقات بچه چندروز در هفتس

بستگی به نظر قاضی داره  معمولا یک تا دو روز در هفته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
چرااا

اسی چرا طلاق. بچه گناه داره

للان ۸۰ درصد زندگیا طلاق عاطفی دارن. شما هم بمون سر زندگیت سایه ات رو سر بجه ات باشه، ولی مرده زنده طرفت برات مهم نباشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2738

استارتر قبل اینکه به طلاق فکر کنی یه دور مشاوره برو تو تاپیکات همیشه میگی از شوهرت متنفری درمورد کاراش زیاد توضیح ندادی که اونو قضاوت کنم ولی اینطور برداشت کردم به دور باید بری مشاوره، از پسر پنج سالت متنفری، از همسرت متنفری از مادرت متنفری از پدر مرحومت... 

تو اونو بعنوان شوهرت نمیتونی بپذیری که ازش متنفری و از رابطه باهاش حالت بهم میخوره،اونم چون به زور کارشو انجام میده تنفرت بیشتر میشه،من تا وسطای تاپیکت خوندم چرا زنش شدی؟

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
چرااا

چونکه ن از پس مخارجش برمیای ن دردسرهاش

ی زن با ی بچه با نداشتن پشتوانه درست و حسابی مالی نمیتونه زندگی کنه ن خودش خوشبخت میشه ن اون بچه

خونه داری؟میتونی آجرهای خونت رو گاز بزنی؟خونه نهایت میشه سقف بالای سرت، خرج زندگی و هزارتا کوفت و زهرماری از کجا میخای بیاری؟بچه رو کجا میزاری؟بچه تو این رفت و آمد و دیدارها هوایی بشه و بخواد دوروز پیشت بیشتر بمونه میخای با کار و برنامه زندگیت تو اون دوروز چیکار کنی؟فکر کردی کار ریخته ک از اون بیرونت کردن ی کار دیگ؟ن گلم از این خبرا نیست

برو فک کن طلاق گرفتی بشین زندگیت رو بکن تا بچت بزرگتر بشه و بکم درکش بالا بره

سلام عزیزم‌ پیام های خصوصیت رو چک کن اطلاعاتی خواستی در خدمتم.

لایک‌نکن گلم🥰یه موقهایی هست که حال هیچی نیست میزاری پیش بیاد جای پیش بینی🥀دوسدار یونیکورنم🦄 من دلم تنگهه واسه یه دلخوشی کوچیک .
همین کارم کردم ولی بهم دست میزنه میخوام بمیرم

رو خودت کار کن. خودتو ب سختی بنداز و تحمل کن

با طلاق فقط سختی رو برای بچه ات میخری 

خودت سختی رو ب جون بخر ولی طفلت تو اذیت نباشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
استارتر قبل اینکه به طلاق فکر کنی یه دور مشاوره برو تو تاپیکات همیشه میگی از شوهرت متنفری درمورد کار ...

بااااور کن همه ی این ادما مقصرن. از پسرم متنفر نیستم. مقطعیه

2706