2737
2734
عنوان

خدارو شکر میکنم که به حرف دکترا گوش ندادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 107 پست

[QUOTE=261816659]خداروشکر ولی عزیزم تو پزشکی چیزی قطعی نیست بجه شما ممکن بوده مشکل داشته باشه پزشک با توجه به احتنال ...[/QUO بچه ای که احتمال زنده بودنشو ۵درصد میدن ، دیگه شصت یا چهل نیست ، 

عزیز من دوتا از پزشکای من خارج از ایران تحصیل کرده بودن 

نه کسی ک بورس بشه یا از اول تحصیلاتش اونجا باشه و باسواد فرق میکنه!!! کشورای اروپایی هزاربرابر علمشون بهتر ک هست 

ولی اینایی ک کنکورو دور میزنن با هر سطح درس و معدلی میرن خارج از ایران و بعد میان اینجا معادل سازی میکنن دانشگاه های ایران میخونن بیشترشون سواد خوبی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ولی عزیزم تو پزشکی چیزی قطعی نیست بجه شما ممکن بوده مشکل داشته باشه پزشک با توجه به احتنال ...

ولی تازه به این نتیجه رسیدن که غربالگری بارداری فقط یه سیاست کثیف و راحت شده واسه کشتن جنین اونم برای مسلمونا که متاسفانه پشت هیچ تقلیدشون تحقیق و علم نیست

2728
من نمیدونم چرا قبلنا نوزاد بدون قلب و کلیه و روده و بند ناف نبود ولی الآن با این همه علم و پیشرفت ای ...

خوب عزیزم قبلا ا هر خونواده که ۴ تا بچه میاوردن تو بعضی هاشون یکی یا دوتا تو همون نوزادی بی دلیل میمرد وقتی امکان تشخیص نبوده چطور ممکنه بوده بگن این نوزاد قلب نداره 🤦‍♀️

خداروشکر عزیزم برا منم دعا کنید ک بچم سالم باشه و دکتر ندیده باشه کلیه شو😔 چقد استرس میدن این غرب ...

انشالله ک هست

من خودم پشیمون شدم از رفتنش

خیلی روزای بدی بود استراحت هم داشتم نثلا

بارداریمم بعد ۸سال 

شبا خواب میدیدم پاش دراز شده رسیده دم در

طوری ک از خونم رفتم یک مدت گفتم دورم شلوغ باشه‌ک فکرو خیال نکنم ولی بازم نمیشد

ولی تازه به این نتیجه رسیدن که غربالگری بارداری فقط یه سیاست کثیف و راحت شده واسه کشتن جنین اونم برا ...

اتفاقا سیاست خوبی بوده از این به بعد خطرناک میشه که بچه ها سندرم داون ...پر میشن تو جامعه الان سیاست کثیف بیمه ها و ازدیاد جمعیت بدون هیچ فکری 

انشالله ک هست من خودم پشیمون شدم از رفتنش خیلی روزای بدی بود استراحت هم داشتم نثلا بارداریمم بعد ...

منم دارم شبا خواب میبینم رفتم سونو دکتره میگ اره کلیش نیست

کلا خاب و خوراک ندارم

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
2740
خوب عزیزم قبلا ا هر خونواده که ۴ تا بچه میاوردن تو بعضی هاشون یکی یا دوتا تو همون نوزادی بی دلیل میم ...

والا تا جایی که ما یاد داریم و خانواده ها میگن اکثر خانما پنج تا هفت تا هشت تا شکم میزاییدن بچه مرده هم نداشتن

تورو خدا هرجا میری داستانتو تعریف کن تا کمتر جنین بی گناهی سقط بشه

متاسفانه سقط که زیاد،من واقعا نتوسنتم  ، بچه ی شش ماههرو سقط کنم ، دیگه توکل بخدا ولی خیییییلی سخت گذشت بهم بچم بدنیا اومده بود ، تا چند ماه فکر میکردم میمیره ، نمیتونستم بخوابم ، میخوابیدم ، خواب میدیم صورتش سیاه شده ، بچمم الان فقط تنها مشکلم این که حساس و خیلی گریه میکنه تمامش فقط بخاطر اون استرسای وحشتناک 

[QUOTE=261817161]والا تا جایی که ما یاد داریم و خانواده ها میگن اکثر خانما پنج تا هفت تا هشت تا شکم میزاییدن بچه 

هر حرفی یه تحقیق و امار میخواد انار شما از چند تا خونوادس 

الان تعداد مرگ نوزادا نسبت به دهه های قبل خیلیییی کمتره تو جامعه نه چند تا خانواده اطراف 

2706