2737
2739
عنوان

خوشبحال اونایی که پاهاشون کوچیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 65 پست
من ۱۶۵ام پام ۴۱ و مشکل با سایز ندارم با این دارم از هیچی خوشم نمیاد از بس پامو گنده نشون میدن ...بعد ...

چجوری میشه؟

منم یکی از ساق پاهام تپل تره ولی انقد تفاوت نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مث شمام ولی دخترم پاش بزرگه کلاس اوله سایز30انشالله چن سال دیگه بهم میرسه خخخ

آخی عزیزم چه اشکالی داره بزار بهت برسه😘

البته من پاهام به طرف بابام یعنی عمه هام رفته اونا پیرم هستن همشون ۳۵یا ۳۶هستن

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔
[QUOTE=261811925]قدم بلند وزنم کمه کاااش قدم کوتاه تر بود  قد و وزن؟

قدت عالیه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2731
آخی عزیزم چه اشکالی داره بزار بهت برسه😘 البته من پاهام به طرف بابام یعنی عمه هام رفته اونا پیرن هم ...

منم ب عمم رفتم اونم قدش وسایزپاش مث منه خداحفظش کنه انشالله 120سال عمرکنه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
من ۱۷۷  حالا من بدبختیم اینه که وزنم زیاده ولی به چشم نمیاد همه فک میکنن لاغرم  رو ترازو ...

خوبه باز زیادی چون بلندی معلوم نمیشه خوش هیلکل تر هم به چشم میایی 

بر منن اضافه نمیشهههه اینو تیر برق شدم بخدا😑😹

2740
منم ب عمم رفتم اونم قدش وسایزپاش مث منه خداحفظش کنه انشالله 120سال عمرکنه

والا منم عاشق پا و دستای کوچولوی عمه هامم منم مثل خودشونم البته زرنگ و فرض و تمیزم هستن که اونم باز به اونا رفتم خداروشکر

برا من فرم پای اردک داره  از قسمت انگشتا پهنه🤣 غصه پارو نخور..کی توجه میکنه به مدل کفش

من فقط ب این فک میکنم 

همه حراجی ها زیر ۴۰ ان. ما پا بزرگ ها چی همش گرون گرون با جنس بد

والا منم عاشق پا و دستای کوچولوی عمه هامم منم مثل خودشونم البته زرنگ و فرض و تمیزم هستن که اونم باز ...

چ جالب منم ی سری گفتم قدم ب عمه رفته کاش بلند تربودم مامانم گف خداکنه شانست ب عمت بره، خداحفظ کنه عمه هاتو، منم عمه هامو دوس دارم البته یکی برام مونده 

والا منم عاشق پا و دستای کوچولوی عمه هامم منم مثل خودشونم البته زرنگ و فرض و تمیزم هستن که اونم باز ...

خدایی الان که چی:))))

والا فرم و دست و پای منم قشنگه

زرنگ و فرززم هستیممم

چ جالب منم ی سری گفتم قدم ب عمه رفته کاش بلند تربودم مامانم گف خداکنه شانست ب عمت بره، خداحفظ کنه عم ...

ممنونم عزیزم💋

انشاالله خدا برات نگهش داره منم از اول سمت پدریم رفتیم همه رفتارو کارامونم مثل اوناس

2706