2737
2734
عنوان

خودم شاید نمی‌دونم ...چه رفتاری کنم خوبه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 130 پست

میگم اگه شمارشو داری و دوست داری برگردی بهش یه پیام بده الان‌.شاید کار به جلسه فردا نکشید چیزایی که ادم خجالت میکشه رودررو‌بگه باپیام بگی بهترع

من مادری هستم از تبار لرستان🤩خدالایقم دونست بهم دوتا فرشته پاک داده که کل روزگارموباهاشون تقسیم کردم❤️خداشکرت بخاطر همسرم و گل دخترام😍توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونو داری😍#الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش آینده رو میشه ساخت .به نظر من با هر آدمی باشم زندگی رو باید بسازم .ایشون پدر کودکم هستن

انشاالله اونم تورو بخواد خدامحبت بینتونو زیادکنه ایت الکرسی ب بازوی راستت بزن توجلسه سعی کن معصومیتتو حفظ کنی

دست نده چون در شرف طلاقین 

سعی کن اویزون بازی درنیاری یمقدار خوددار باش 

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2728
چه سوالی متوجه نشدم ممکنه دوباره بپرسی

جواب دادی سوالمو.گفتی تایپیک مربوط به دوستم بوده

من مادری هستم از تبار لرستان🤩خدالایقم دونست بهم دوتا فرشته پاک داده که کل روزگارموباهاشون تقسیم کردم❤️خداشکرت بخاطر همسرم و گل دخترام😍توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونو داری😍#الله
2738
راستش واکنش مناسبی نشون نمیدن ... 

خب تلاشتو کن.میگم مطمئنی پای زنی دیگ درمیون نیست؟علت این تصمیم مسممش چیه؟دخترت با خودته

بسیار در عصبانیت تصمیم گرفتن ... نمی‌دونم چرا یهو این تصمیم پاذبه زندگی ما گذاشت 

سعی کن حتما کلاسهای مشاوره رو برین حتما سعی کن اون کلاسها براتون سپری بشه به قاضی دادگاه جدا بگو کمکت کنه ب برگشت زندگیتون بگو کلاس های مشاوره رو برامون اجباری کنین بگو یمقدار امیدوارم زندگیمون ازهم متلاشی نشه 

و بگو دوسندارم زندگیمو ازدست بدم

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲