2737
2739
عنوان

صبحونه چی دارین ؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 90 پست
😂😂😂😂من جدیدا دو وعده ای شدم،سر شب میخوابم ۳ به بعد بیدار میشم تا گشنمه یه چیزی میخورم باز میخواب ...

ماهم اصلا صبحونه نمی خوریم فقط جمعه ها کله پاچه اونم تا صبح بیداریم صبح میریم بیرون می خوریم میایم باز می خوابیم 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اصلا خوابم نبرده دیشب

دیروز غروب قهوه خوردم اشتباه کردم

همیشه قبل از ظهر می خورم دیروز روزه بودم غروب خوردم

لعنت بهم

پوستم کنده شد خوابم نبرد

خیلی بده بی خوابی

صبحانه های خونه ی ما اکثرا کره و عسل و پنیر و چای نبات

اهل صبحونه ی گرم نیستیم

ماهم اصلا صبحونه نمی خوریم فقط جمعه ها کله پاچه اونم تا صبح بیداریم صبح میریم بیرون می خوریم میایم ب ...

شغل شوهرتون چیه؟فضولی نباشه ها😂آخه میخوام بدونم شغلش چیه که الان تازه خوابیده

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
2728
فدااااای تو 😍😍😍 خوبم جوجه ام خوبه . وای ۵ روزه از شیر گرفتمش روحیه ام برگشته عالی ام 😍 تو خوبی ...

فدادشم منم خوبم الهی شکر که شمام خوبین😍

آره اون کاربریت حیفه آسنات جونم 

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2738
پدر و مادر و دو تا آبجیم،عه اینجوری گفتی بهش فک کردم راس میگیا جمعیت بیشتر بهتر😂فقط بحث هزینه ها می ...

عزییییزم 😍 خدا حفظ تون کنه😍😍😍

اره بابابهتره .من خونه پدر خودمم پرجمعیته . ولی خوب خونه خودم منم و همسر و دخترم . همسر ک رفت سر کار من موندم و دخترم ☹

هزینه هم خدا باباها رو حفظ کنه بنده خدا رو خدا کمکش کنه . ولی دست پدرمادرا پربرکته عشقم 😍

می‌خوام پسرمو بزارم برای نون بخورم

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.