2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
زنگ بزن براشششش چرا قهرین

بیشتراز صدبار زنگ زدم و پیام دادم تو این یه هفته.جواب نمیده.کار دیگه‌ایم ازدستم برنمیاد.دارم دق میکنم از دوریش.

اصلا خودمم نفهمید چیشد فقط میدونم چندوقتیه خیلی باهام بدشده.فقط بدیامو میبینه فقط حرفش اینه ک اخلاق و رفتاراتو درست کن درصورتیکه من نمیگم بی ایرادم هیچ آدمی بی ایراد نیست ولی بخدا بد نیستم خیلی براش خوبم نمیدونم چرا اینجوری میکنه.

حالم خیلی بده دعاکنید برام دوستان😭🙏 

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏

زل زدم با اسمون تا شاید فرجی بشه و پیدام کنه خیر ندیده ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
2706