2737
2734
عنوان

شوهرتو دوست داری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست
عشقتون ایشالا صدبرابر بشه 

مرسی عزیزدلم 

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوم معلومه که دوسش دارم..خونسرد بودنش بعضی وقتا با این خونسرد بازیاش حرصیم می‌کنه ولی خب..😂

🤣🤣🤣این خب آخرت خیلی باحال بود 🤣🤣عشقتون پایدار

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
2731
اره خیلی دوسش دارم ولی اون علاقش به من خیلی بیشتره خودشم اینو میدونه، زن دوسته این اخلاقشو دوس دارم

پس ماشالا چشم بد از تون دور باشه 

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

هرروز واسم گل میخره

هفته ای چهاربار میبره منو خرید 

ماشین خودشو ب نام من زد برای خودش ماشین خرید

نصف خونش ب نام منه

نمیزاره با کارای خونه اذیت شم

البته اینا در حد حرفه فقط و بنده مجردم 😆😆😆😆😆

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2740
منم دوسش دارمممممم،عاشقشم.بااینکه.جروبحثم داریم،یعنی هرکارلازمه میکنم..اون تاابدکنارم بمونه

کنار هم تا ابد بمونید برای هم 

خیلی دوسش دارم اصلا اهل حاشیه نیست همیشه تو دعواهامون  سرش کلاه میذارم میگم تو مقصر بودی میاد م ...

ای کلک😂😂 ما زنا قدرت خر کنندگی بالایی داریم😂

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
هرروز واسم گل میخره هفته ای چهاربار میبره منو خرید  ماشین خودشو ب نام من زد برای خودش ماشین خ ...

ایشالا یه نفر با همین معیار سرراهت قرار میگیره 

شوهر من خیلی نانازه، عشقم همچی تمومه / الکی مثلآ منم شوهر دارم ؛)

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
ایشالا یه نفر با همین معیار سرراهت قرار میگیره 

فدای تو 

انشاءالله خوشبختی خودت همونجوری ک میخوای 😘😘

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
2706