2737
2734
راستی میگی دوهفته پیش پسرم شب سس قرمز خورد زیادم خورد صبحش خروسک شد امشبم سرفوتبال تخمه خورد الان یه ...

خدا شفاش بده عزیزم،بخور حتما استفاده کن، دکتر گفت،منکه اتاق حموم شده الان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الھی عزیزم من ھر وقت دخترم مریض میشہ میرم خونہ مامانم چون مامانم ازش مراقبت میکنہ

من همیشه توی مریضیهام تنهام، چون توی غریبی ام، شوهرممم...زیاد براش مهم نیس، فقط باید بهش بگی اینکارو کن اونکارو کن،غذا هم که نمیتونه درست کنه سوپی چیزی، الان خودمم مثل دخترم مریضم،سینم پر چرکه

2728
  چخوب...

دارییی حدی میگی؟

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
منم خودم دوماهه درگیرم پوستم کنده شده دلم مراقبت خواست🥰

دل منم مراقبت میخاد،چون خودمم مثل دخترم مریضم و سینم پر چرکه، اما کسی نیس از خودم مراقبت کنه

2738
دخترمنم الان بشدت سرفه میکنه وبیدار شده ازخواب بعدانفولانزا هنوز سرفه ش قطع نشده

بخور گرم بزن،معجزه میکنه،نمیدونی چقد الان دخترم راحت خابیده،یک ساعته زدم، اگه نداری آب بجوشون

2706