2737
2734
عنوان

دوستان شما طلا دستتونه میرید بیرون ساق میندازین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 75 پست
ببخشی اسی  حالا که حرف طلا شد من به پول احتیاج دارم مقداری هم طلا دارم نمیخوام بفروشم چون تازه ...

بعضی بانکا طلارو می‌ذاری به اندازه ی گرم طلا بهت وام میدن 

🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما دربیار یا آستینت همیشه بلند باشه زن همسایه مارو بخاطر یه تکپوش دزدیدن بردن با ماشین، طلاشو برد ...

نگو بخدا میترسم ، همیشه ساق میندازم دستم ولی بازم شوهرم میگه اونا میفهمن از زیر ساق

2731
بندازی یه جور نگرانی ، نندازی بزاری خونه یه جور، من پارسال دو سه ساعت با شوهرم رفتیم خرید اومدیم دید ...

دوربینی چیزی نبوده،جدیداذهم شنیدم باز سرو کله دزد ها پیدا شده

خدایا شکرت  
2740
پس چیکار کنم بخدا انقد حرف میخورم سر این طلاها

دستبند بگیر که تو خونه دستت باشه و بیرون نندازید 

البته طلا تو خونه گذاشتن هم امنیت نداره 

من که هر چی دارم رو گذاشتم امانات بانک

بدل یا نقره بنداز و اونا رو بذار بانک راحت 

طلاهاتو کمتر کن همه رو بیرون دستت نکن

بدبختی ازینجاس خودم عاشق النگو ام حالا مبگم بخر میگه کاری نکن همونام از دستت دربیارم تا بیرون میری و میایی صدبار دلم میریزه 

چه خبره بابا مگه کجا زندگی میکنید شما😐

من ۹۰درصد اوقات با ماشین خودم میرم

بازار ک کلا نمیرم چون وقت ندارم همه خریدام اینترنتیه

یا میرم دانشگاه یا شرکت

اون ۱۰ درصدم همیشه آژانس میگیرم

کلی هم طلا بهم آویزونه😑

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2706