2733
2734

نصف شبام تو خواب میره دنبال جای یخ و سرد میگرده وقتی بیدار میشم میبینم دمر خوابیده رو سرامیکا.بنظرتون دلیل گاهی شبا خودشو خیس میکنه میتونه این باشه؟

وای عزیزم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبش گرمه اوخ خداااااااا مثل منه

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2731
2738

اره خب سرده بیجاره خودش خیس میکنه نزار بخابه اونجا عفونت میکنه خدای نکرده بدنش ها خب شاید گرمشه پتو ننداز روش 

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉
بچه ها که شبا تا چند مدتی تا چهارسالگی شبا خیس میکنن عادیه 

۴سالگی؟؟؟؟؟دختر من از۲سالگی خودش دسشویی میره شبا هم بیارم میکنه میگه جیش دارم الان هم ۳سالشه پسرم هم ۴سال نیمش تابحال خودش خیس نکرده فقط موقعی ک کوجیک بود

2706