2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگع تو بازی بود من فک کردم تعویض شد

نیمه اول یکم بود گند زد

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
من از طارمی خوشم میاد یعنی بازی کردنش و اخلاقش رو دوست دارم بازی که می‌کنه خودش برای خودش فرصت درست ...

واینکه مدام بابچه هاصحبت میکرداتحادشون حفظ بشه

مثه بزرگتراعمل کرد

وخدایی که بشددددت کافیست❣
2728
واینکه مدام بابچه هاصحبت میکرداتحادشون حفظ بشه مثه بزرگتراعمل کرد

آره دقیقا از همه لحاظ خوبه

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2738

سعید عزت الهی خیلی کراشه هم فیس عالی هم قد و بالای جذاب اووووف

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 
مگع تو بازی بود من فک کردم تعویض شد

بود 😐

نیمه اول خیلی ضعیف بودیم خدایی

بی انگیزه شل  و ول 

۵ ثانیه توپ و نمیتونستن نگه دارن

برد حقشون نبود 

فقط بیچاره مردم که دلخوش کرده بودن 

کاربر قدیمی سایت 🌹

چ کراشای بیخودی دارین😐

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
من از طارمی خوشم میاد یعنی بازی کردنش و اخلاقش رو دوست دارم بازی که می‌کنه خودش برای خودش فرصت درست ...

وای نگوووو اون که سلطان قلبهاست همشهری پرافتخار و عزیزم مث داداش دوسش دارم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2706