2737
2739
عنوان

چرا مادر شوهرا خیلی....... هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه ازدواج کردی؟ بعضی قوم ها رسم دارن عروس رو تو حموم ببینن شاید از اوناس

اه مادرشوهر منم اینجوری بود تازه نامزد شده بودم هر روز میگفت بیا بریم استخر میگفت عروس عموم ی سینه نداشته تا مدت ها نگفته بکسی تا اینکه بالاخره منو دید منم بدنم صاف و سفیده دیگع ول کرد مزخرف همش میگفت تا الان عمل نکردی جای بخیه نداری آخه بگو بتوچه

2728

ایقد ک بد مادر شوهرا رو میگین انگار تمام مادر شوهرا بدن و تنها عروسان ک خوبن.

هیچکدوم از شماها مادرش، مادرش شوهرنمیشه؟؟؟

یا خودتون در آینده مادر شوهر نمیشین؟؟؟؟

فکر نمیکنم با این بدی ها و نفرین های ک از مادر شوهرا میکنین خودتون هم کار بد نکرده باشین!!!

ینی فقط مادر شوهرا دارن کار بد میکنن و این وسط عروسا طفلیا فقط خوبی کردن و بدی دیدن.

خوبه ک یکم ب خودمون بیایم یکم این دید منفی رو نسبت به یه سری آدما برداریم.

خوبه ک یکمم ب خودمون رجوع کنیم خارج از عروس ومادر شوهر بودن.

کی حالم خوب بشه رو نمیدونم ولی بهت خیلی اعتماد دارم میدونم کمکم میکنی تا به هدفم برسم❤خیلی حالم خوب نیست این مدت توی ی مسیری بودم که نه راه پس دارم نه پیش....  اولین ساله که من از اومدن سال جدید به این اندازه ناامیدم اولین ساله که دارم تنها اشک میریزم...خدایا دیگه حوصله ندارم تمومش کن برام این زندگی رو...🙂خدایا کاش یه راهی باز شه برم سرکار کاش از دوراهی دربیام کاش...💔 ۸تیر برای همیشه از همدیگه جدا شدیم... هیشکی تو نمیشه برام برای آرامش دلم دعا کنید🖤🍂
خیلی دلم میخواست لایکت کنم از اونجا که دختر خوبیم نکرد😂😀👍👍👍👍👍

خوبه هوش مردا تو این زمینه کمه   ولی امان از سادگی بعضی زنا

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed
2738
ن عزیزم.ولی قهریم😔

ایشالا که خدا بهت نظری بندازه و بهترینا واست اتفاق بیفته و به زودی همسرت پیش قدم بشه و بیاد واسه آشتی 

از ته دل واست دعا کردم عزیزم 

صلوات هم واست فرستادم 😭❤️🙏

ایقد ک بد مادر شوهرا رو میگین انگار تمام مادر شوهرا بدن و تنها عروسان ک خوبن. هیچکدوم از شماها مادر ...

واسه بقیه رو نمیدونم 

ولی من از وقتی که وارد خانوادشون شدم تا ب الان هیچ بدی نداشتم نمیگم پاکم هيچ انسانی بدون خطا نیست 

ولی من همه جا بفکرسون بودم هر مهمانی براشون رفته چون نمیتونه من می‌رفتم همه کاراشون و میکردم در آخر شوم عروس بده ولی حالا جاری های دیگم رو میبینم چجورین و اون باهاشون چجور رفتار میکنه 

کاش می‌دیدی واقعا اونوقت درکم میکردی 

حرف زدن به اندازه دیدن نیست 😭

حتی شوهرم بنالم گریه میکنه ک جرا اینقد بهم ظلم میکنن 

وای چون مادرشه هیچی نمیگه بهش و فقط غصه من رو میخوره و میریزه تو دلش