2733
2739
عنوان

دوستمو دیدم... بیایین یه چیز جالب...بدوییدمغزتون سوت میکشه🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب مامان مامان منم دوسال پیش فوت شد خودمم دخترم ۱۳سالشه حالا فکر کن تازه ۹۵سالگی فوت شد 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بگو ازین کلیپا بگیرید😂

😂😂

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2728

بعضی ها ژنشون اینطوریه زود پیر نمیشن ما یه فامیل داشتیم حدودا هشتاد سالگی فوت کرد خدا شاهده موهاش مشکیه مشکی بود یه تار سفید نداشت بعد همین آقا دو تا از بچه هاش اینقدر جوون موندند که انگار زمان براشون نمیگذره

همشون کودک همسرن

ن با شوهرشون ۷و۸سال تفاوت سنی اند نهایت ۱۰ دوستم با شوهرش ۹سال

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
2738
دوستت چند تا بچه داره دختر ۱۱ ساله تو ۲۷ سالگی 

اره دوتا یه پسرم داره ۲ساله ایناس

من فهمیدم پول خوشبختی نمی آره ،،،چرا؟ چون الان تو حسابم ۱۰ میلیون ریال پوله ولی زیاد خوشحال نیستم 😆😅
مگه چند سالگی ازدواج کرده 😶

۱۵ بچه آورده دخترشم ۱۵ شوهر داده لابد

2706