2737
2734
عنوان

اون دختری که من دوسش داشتما ...

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خووب پس خوشش نیومده  طرد شدن درد داره  از نظر علمی  حتی از شکستن استخوان هم دردش ب ...

خب خودش بهم میگفت ما تفاهم نداریم 

بی محلی کردن ناراحتم کرد 

حداقل تن صداشو میشنیدم یه بار 

کاربر پسر هستم 
2731
بسپار به زمان  زمان همه چی رو حل میکنه دردا کهنه میشن

من فکر میکردم هر کی صورت قشنگی داره دل قشنگیم داره 

ولی اینطور نبود 

نمیدوم اخرش این دردا میره یا نه 

ولی عقدش  فکر نکنم

کاربر پسر هستم 
فراموش کردن که غیر ممکنه

زخمش شايد بمونه اما زمان واقعا حل ميكنه ، يه وقت به خودتون مياين ميبينين حتي بيشتر وقتا يادتون نيست همچين زخمي رو قلبتونه ، كمرنگ و كمرنگ تر ميشه و ديگه اذيت نميكنه 

2740
متاسفانه من دیگه حوصله کسه دیگه ندارم  هرکیم میاد همش مقایسش میکنم

ببين برادر من ، الان زمانيه كه بايد خودت رو دريابي ، فقط خودتي كه براي خودت ميموني ، كي از خودت مهمتر ؟ شما لياقت داري دوست داشته باشي و دوس داشته بشي ، اتفاق تلخي بُوده، عشق يه طرفه احساس و روح آدمو خورد ميكنه ولي حالا شده ! بلند شو دستت رو به زانوت بگير برو يه تحقيق كن يه مشاور كاربلد و با سواد پيدا كن ( نه از اون بيسوادهاي پرمدعا كه اداي دكتر هلاكويي رو درميارن ولي بار علميشون و دركشون بر خلاف دكتر هلاكويي صفره ) برو ببين بايد چيكار كني از اين بإطلاق دربياي ؟ برو راهنمايي بگير بحران رو بگذرن ، يادت باشه الان مث كسي ميموني كه تا خرخره غذا خورده ولي فهميده غذاهه مسموم بُوده ! تا زماني كه اون غذا تو معدته بهترين غذا رو هم بذارن جلوت نميخوايش چون پره معدت ! ولي متاسفانه با يه غذاي مسموم كه حالت رو هم بد كرده ! مگه دكتر گوارش نميري اينجور مواقع ؟ الانم بايد دكتر روح و روان بري خودت رو خالي كني و آزاد كني از يه عشق مسموم تا بتوني وارد رابطه ي جديد بشي  تا بتوني پذيراي رابطه ي جديد بشي ، الان كه بخواي وارد رابطه بشي فقط ظلم كردي نه فقط به خودت به اون دختر بدبخت ، چون سم عشق يه طرفه و خطراتش هنوز داخل روحته