2733
2739
عنوان

وکیل داریم اینجا.خیلی فوری کمک میخوام.😪لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شنیدم اگه به پدر ندن به خانواده همسر میدن بچه رو

مال قدیم بود

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
یا خدااااا این همه خشونت حتی تو فیلم ترسناک ها هم نیست الهی برای اون بچه ای که اینا رو دیده بمیرم ...

اره عزیزم🥲دیشب خونشون بودیم جلوی منو مامانم حیا نکرد با میله اهنی کتکشون زد مردیم از ترس

2738
اخه شنیدم اگه به پدر ندن به خانواده همسر میدن بچه رو

نه عزیزم مادر شرایط داشته باشه بچه رو بعد پدر به مادر میدن

خانواده شوهر گاهی اطلاعات ندارن الکی تهدی میکنن که طرفو بترسونن ولی اطلاعاتشون غلطه

ب پدر نمیدن چون تعادل روحی نداره،میدن مادر اگر مادرنخواست درجه یک پدری پدربزرگ مادربزرگ عمو عمه اینها نخواستن ،پدرومادرمادری،اینها هم قبولش نکردن ،بهزیستی میفرستن بچه را

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
مرده شور شوهر دختر خاله ات را ببره الهی که اینقدر کثیف و حیوان صفته . خدا نجاتش بده دختر خاله ات را& ...

اره خدا لعنتش کنه این چیزایی که گفتم هیچن.یه مردی رو با غمه زد دستشو نصف کرد قشنگ ۳ سال زندانی براش بریدن با دیه

اره عزیزم🥲دیشب خونشون بودیم جلوی منو مامانم حیا نکرد با میله اهنی کتکشون زد مردیم از ترس

این شوهرش دیوونس باید دست و پاش رو ببندن بندازن تيمارستان 

بیچاره زندانی هایی که این هم بندشون بوده 

اون که ب پاشه پابنده الکترونیکی هستش ک از محدوده تعیین شده خارج نشه،و اصطلاحا زندانی رای بازهستش،دختر خالت میتونه ب شعبه مربوط ک پابند این اقاراتاییدکردن مراجعه کنه ،شاکی بشه ،دوباره لغو صلاحیت از پابندش میکنن،میندازنش زندان ،اقدام بعدی دخترخاله شما راحت میتونه بخاطر تمام کارهای ناشایست همسرش ،حتی طلاق غیابی بگیره

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2706