2733
2739

یکسال بود میخوندمش تازه دوروز بود عضو شده بودم که نظر بپرسم راجب عمل کردنم که یهو امروز دیدم تعطیل شده؟

چرا واقعا شانس گند من

علت خاصی داره؟

تاپیک چی؟

به سراغ من اگر میایی نرم و اهسته بیایی مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من/ازمیان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها  و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است / چقدر شد؟ پول قهوه تلخی به اسم زندگی رو می گم طبقه بالا حساب کنم؟

تامی تاک کیه چیه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بسلامتی عزیزم کی عمل داری؟من کمار از دوماه دیگه نوبت دارم اگه دوس داشتی بیااینجابعدش از حالت ب ...

عزیزم فعلا دکتر گفته باید 7 کیلو وزن کم کنی تا چربی احشایی آب بشه که من با رژیم هم فعلا دو کیلو کم کردم تا کم نشه نمیشه

عزیزم فعلا دکتر گفته باید 7 کیلو وزن کم کنی تا چربی احشایی آب بشه که من با رژیم هم فعلا دو کیلو کم ک ...

به منم گفته ۱۰ کیلو کم کنم ولی الان دوهفته اس باشگاه میرم اصلا تکون نخوردم خیلی نگرانم -حالا باشگاه و دوتاکلاس میخوام برم بلکه تاثیری کنه-۳ بهمن وقت عمل داده ولی تاکید کرده حتما لاغرکنم

2706