2777
2789
عنوان

اولین علایم بارداریتون چی بود؟خیلی اول خیلی خیلی اول 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5994 بازدید | 45 پست

کمر درد عجیب....راه نمی تونستم برم...

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از همه⁦❤️⁩

غم پنهون قاب خالی از عکسم ~~~ تو این دنیای وارونه ~~~ منم تنها که برعکسم ~~~ سکوتم رو نمیفهمه ~~~ در و دیوار این خونه ~~~ بریده از همه عالم ~~~ منه بد حالِ دیوونه ~~~ چه فرقی می‌کنه رفتن ~~~ تا وقتی راه بن بسته ~~~ پریدن سهم آزاده ~~~ نه این در بندِ دل بسته ~~~ نه این در بندِ دل بسته🖤🥀
دمدمی مزاج شدم همه چی ناراحتم می کرد

آخ آخ منم اینطوری ام ولی نمیدونم حاملم یا ن

غم پنهون قاب خالی از عکسم ~~~ تو این دنیای وارونه ~~~ منم تنها که برعکسم ~~~ سکوتم رو نمیفهمه ~~~ در و دیوار این خونه ~~~ بریده از همه عالم ~~~ منه بد حالِ دیوونه ~~~ چه فرقی می‌کنه رفتن ~~~ تا وقتی راه بن بسته ~~~ پریدن سهم آزاده ~~~ نه این در بندِ دل بسته ~~~ نه این در بندِ دل بسته🖤🥀

درد سینه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
و منی ک ۳۶ سالمه و هنوز مجردم ..مامانا برا منم بی زحمت دعا کنین به زودی  بختم باز بشه اونم بختی ...

قسمتت اینه ایشالا بهترینا نصیبت شه⁦❤️⁩

تو هر کسی متفاوته.من بارداری اولم هیچ علائمی نداشتم تا هفته ۸ تهوع شروع شد.بارداری دومم موقع پری حالت تهوع داشتم که شک کردم باردارم البته سقط شد  .قبلا هم سقط داشتم علائم بارداریم تشنگی بی اندازه بود .از هر مغازه یه آب معدنی میگرفتم همونجا میخوردمش سرکلاس همش بطری دستم بود .ولی تا عقب ننداختی خودتو درگیر علائم نکن .من الکی امروز دوتا بیبی چک زدم اعتیاد دارم به بیبی چک🤣

2801