2733
2734
عنوان

زندگی تو شهرای بزرگ برا قشر ضعیف سختهه

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 35 پست
والا زندگی تو شهرای بزرگ خیلی سخته اگ اینجوره

بله برای کسایی که مستأجرن و حقوق کم دارند واقعا سخته منم توی شهرستان زمین خریدم شما هم حتما به فکر تهیه ملک باشید

در امتداد کوچه‌ پس کوچه های زندگی نوای اُمیدی است که مرا میخواند . .🌱🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله برای کسایی که مستأجرن و حقوق کم دارند واقعا سخته منم توی شهرستان زمین خریدم شما هم حتما به فکر ت ...

اره اطراف ما ی زمین ۸۰میلیونی ۱۰۰متری بود شوهرم میگ امسال ماشین باری میخرم سال بعد زمین

2731
الان شنیدم طرف ۵ میلیون اجاره میده با ۵۰۰پول پیش در حالیکه اینجا ۳۶۰تومن میشه ی واحد مسکن مهر خرید

کجایی مگ

صادق هدایت : دیشب که نمیداستم برای کدامین یک از دردهایم گریه کنم کلی خندیدم🍃 . از بین دیونه و روانی بودن دیونه رو انتخاب کن و به هم بخند تا که روانی باشی و همه بهت بخندن🤍
2740

همسایه ما ۷/۵ اجاره میده 

خوبه ک جاتون 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
الان شنیدم طرف ۵ میلیون اجاره میده با ۵۰۰پول پیش در حالیکه اینجا ۳۶۰تومن میشه ی واحد مسکن مهر خرید

ببین تو تهران یا شهرهای بزرگ پول رهن برابر پول خرید یه خونه تو شهر کوچیک 

برادر من پیش صد تومن داده ماهی بیست و پنج  ملیون اجاره 

تازه فکر کنم زیاد هم کرده 

البته برادر من پولدار کلی خونه و مغازه و ویلا داره ولی کلا به اجازه نشینی علاقه داره 

چون راحت هم می‌تونه اجاره بده چند سال تو یه خونه میشینه بعد میگه برام تنوع خونه حوصله ام سر رفت خونه رو عوض می کنم 

2706