2737
2739
عنوان

فک کنم خانومای که بچه مدرسه ای دارن بتونن کمکم کنن😅🤦‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خرما و شیر ارده و شیره بخر به اندازه مساوی قاطی کن تو یه ظرف بذار یخچال صب دو سه لقمه هم بخوری کافی ...

چاق کننده س؟ 

واسه چاقی چی بخورم من؟!

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
چاق کننده س؟  واسه چاقی چی بخورم من؟!

من شنیدم برای کم خونی خوبه 

از جای معتبر بگیر 

من که طعم ارده و شیره انگور رو دوست دارم صبح که واسه بچه ها تیکه میگیرم خودمم دو تیکه میخورم تا دو ساعت اصلا احساس گرسنگی نمیکنم

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728
چاق کننده س؟  واسه چاقی چی بخورم من؟!

واسه چاقی مربا و سویق شنیدم خوبه

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید