2737
2739

من از پالتوت خوشم اومد چن گرفتی اسی؟

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از پالتوت خوشم اومد چن گرفتی اسی؟

فدات عزیزم ۸۲۰ شد

خودم همیشه رنگی بیشتر میپوشم این سلیقه شوهرم شد. هر چند انتخابو گذلشته بود ب عهده خودم .منم سلیقه شوهرمو بیشتر قبول دارم 

2728
فدات عزیزم ۸۲۰ شد خودم همیشه رنگی بیشتر میپوشم این سلیقه شوهرم شد. هر چند انتخابو گذلشته بود ب عهده ...

من کلا رنگای تیره رو دوس دارم قیمتشم خوبه مبارکت باشه ب خوشی بپوشی خیلیم قشنگه

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
2740
عزیزم چنتا عکس از نت گرفتم بالای این پسته نگاه کن .من ازینا خوشم اومد.نظرت چیه؟ فک کنم شمام اینطوری ...

ترکیب سومی بهتره یکم گرمی بهتری میده با حال و هوای زمستون بیشتر مچه اگر شلوارتم مشکیه همین ترکیب خوب میشه فقط کفشش نه یه نیم بوت یا بوت طوسی بگیر هزینه ش رو در نظر نگرفتما... و اینکه شخصا مانتوی کوتاه با شلوار جذب رو قطعا بوت می پسندم.. کیفت هم قاعدتا طوسی یا مشکی  باشه شیکتره دیگه رنگ قرمز زیادش لوث میشه همون یه شال قرمز  باشه کفایت می کنه

ترکیب سومی بهتره یکم گرمی بهتری میده با حال و هوای زمستون بیشتر مچه اگر شلوارتم مشکیه همین ترکیب خوب ...

کل لباسای ترکیب سومی رو دارم بجز شال .

اگه با شلوار جذب مشکی بخوام بپوشم بوت طوسی بخرم ؟

ترکیب سومی بهتره یکم گرمی بهتری میده با حال و هوای زمستون بیشتر مچه اگر شلوارتم مشکیه همین ترکیب خوب ...

البته اگر شلوارت مشکیه لباست سفید نباشه همو طوسی کنتراستش کمتره و قشنگتره تا سفید...اینا برای ست کردنه ممکنه هزینه بر باشه اما کلا هر چی داری بپوش سخت نگیر فعلا برای خرید ای بعدیت تو ذهنت باشه انشاله سال دیگه میرسی به ترکیب رنگ مورد نظرت

2706