2737
2739
عنوان

یچیز جالب درباره ناصرالدین شاه

| مشاهده متن کامل بحث + 2323 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید مثلا گفتن زن با حیا اینجوریه اونام اینجوری کردن  خدایی زشت بودن شاه اگه تو در و دافای الا ...

ن واقعا داشته گرایش ب مردا ب پسر بچه ها و اینکه اون زمان زن خوشگل کم نبوده بالاخره تو هر دوره ای معیارایی داشتن واسه زیبایی میگن ب بخاطر این گرایشش زنا سیبیل میکشیدن و خودشونو شبیه مردا میکردن

2731
شاید کثیفی و شپش اون دوران مد بوده:/

ن ازبس این عنونه مثلا عزیز بوده میگفتن حموم نکنه مریض نشه چون چشماش مشکل داشته و دورم خوب میشده ولی شاه خودش تو تمیزی زبانزد بوده ولی اینو بوسش میکرده 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2740
جیران صدتا رقیب داره تو فیلم نمیان بگن 🤣تازه اسم پسره غلام بوده 

ولی شاه خوب عدالت برقرار میکرده ها لولللل ؛) که همه راضی بودن و توطئه میکردن که باهاش برن تو حجله ؛) 

ماشالله اقتدار

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 
ناصر الدین شاه بگیر ترین مرد دنیا بوده ۳۰۰ تا زن...🤦🏻‍♀️

ن بابا همشون ی عن بودن 

فتحعلی شاه و مظفرالدین شاه و... ی اقا محمدخان گور ب،گوری. نبوده اونم چون دستگاهش ناقص بوده و نداشته

ولی شاه خوب عدالت برقرار میکرده ها لولللل ؛) که همه راضی بودن و توطئه میکردن که باهاش برن تو حجله ؛) ...

میبینی هیشکی سم خورش نکرد و مسموم بشه و.... 😂

بزن نت بخون مخت سوت میکشه تازه عکسشو ببینی عقت میگیره  

گوگل که همه چیش درست نیست حالا نمیخوام بگم ناصر😂خوب بوده ولی سرچ گوگل اخه همه سایتها و....که چیزایی که میذارن که واقعی نیست جای معتبر باید خوند سایتهای معتبر کتابهای معتبر

2706