2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز بعد از عقد شوهرم امد خونه مامانم تنها بودم من تو خونه ...خلاصهاومد داخل و نششت روی مبل.. من هم رفتم و دستشویی و وقتی امدم بیروت یه لبخند زدم و از جلوش رد شدم و رفتم اشپزخونه یه چیزی بیارم یخوریم که یه دفعه دیدم قهقه زد گفتم چی شد؟؟همونطور به حالت قهقهه اشاره کرد به دامنم...چشمتون روز بد نبینه دامن کوتاه پوشیده بودم عقبش تو شورتم گیر کرده بودخلاصه وضعیت منو تصور کنید مردم از خجالت
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011518591171915 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
یعنی همه سوتیا توش گوزیدن داره منم شوهرم خواب بود و توخواب زاااارت یهو پرید خودشو جمع کرد دویید سرویس منم اصلا به روش نیوردم بعد که رفت زمین گاز میزدم اومد بیرون گفت چی شده منم گفتم تلویزیون چیز خنده دار نشون داد یهو نگاه کردم دیدم تی وی خاموشه،بدبخت دیگه فهمید تا دو روز اضافه کاری میرفت از خجالت
یه بار هم اوایل عقدمون رفتیپم باغ بابام خارج از شهر دساشوییش هنوز درست ساخته نبود سقف نداشت منم میترسیدم مارمولکم داشت شوهرم همراهم امد و دم دستشویی وایساد منم از باد داشتم میترکیدم ولی میترسیدم صداش بلند شه گفتم شما برو من میام گفت صبر میکنم هنوز جملش تموم نشده بود زااااااااااااااارت ...روم نمیشد بیام بیرون از دستشویی تا اومدم بیرون گفت چه ابهتی داشت
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2017011518591171915 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
من کلا ب قول شوشو آدم سفتی هستم در مورد باد و صدا و ....... یه بار تو جمع یه نی نی بغلم بود یهو نی نیه ببخشید گوزید عینهو آدم بزرگا شوشو برگشت نگام کرد فکرکرد منم .مردم از خجالت کار و باد نکردخ
وای من اوایل تو س.. می خواستم یه کار خاص بکنم مثل اون که می زد روی رونم بزنم وسط پاش رو اون دوتا اویزا بدبخت سه متر پرید بالا بعد گفت این چاکاریه گفتم کار س.. ی کردم دیگه واقعا نمی دونستم دردش می یاد
2706