2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم طبق شواهد سونو و بتا و نظر دوستان راجع به مدل حاملگی خارج رحمی ، و واقعا پستهات ک خوندم 

دچار خود بیمارانگاری شدی ، حتما بخون راجع بهش و با مشاور صحبت کن 

موفق باشی 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2731

عزیزم همه علائمتو خوندم باردار نیستی. شاید کیست داری یا تنبلی تخمدان.. البته فکر کنم سونو دادی و اگه بود بهت میگفتن. کلا باردار شدن انقدر آسون نیست. بیشتر این علائما تو ذهنتن. من خودم کمی وسواس بیماری دارم و میدونم چجوریه، مطمئنم ۲۴ ساعته داری رو گوگل علائمتو چک میکنی و علائم بیماری های مختلف رو میخونی. 

استرس بزرگترین دشمنته، باعث تشدید علائمت هم میشه. 

از بعد رابطتت حس میکنم استرس گرفتی که نکنه باردار بشی و استرسش باعث عقب افتادن پریودت شده. چندتا نفس عمیق بکش، من مطمئنم نه بارداری نه اتفاق بدی قراره برات بیفته. اختمالا یه سندرومی نثل تنبلی تخمدان هست. تو سونو رفتی ازمایش بتا دادی دیگه جی باید ثابت کنه؟ 

اگه خیلی اذیتی یبار دیگه سونو بده، سونوی واژینال همچین راحتم نیست. یکم مدیتیشن کن از مشاور کمک بگیر چون اگه اینجوری پیش بری هی بدتر بدتر میشه علائمت. من خواهرانه راهنماییت کردم امیدوارم به حرفام گوش بدی و ازین بیشتر خودتو اذیت نکنی

شهر کوچیکی هم هستم متاسفانه. نمیدونم چیکار کنم ازم بگیرن من دیگه از بتا خیالم راحت نیس وضعم خیلی ناج ...

زنداداش من بارداری خارج رحمی داشت خونریزی داخلی کرد ولی تو یه هفته ده روز خودشو نشون داد 

دکترات راست میگن بشدت استرس الکی داری درداتم مال همینن 

شل کننده ی عضلات بخوری خوب میشی 

یه چیزی مثل کلرودیازپوکساید

و به احتمال خیلی زیاد مجردی

بازم میگم مشکلت فقط اضطراب و استرسه 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
علامتام کامل میخوره ب خارج رحمی و تو عمرم همچین دردایی نداشتم و این اتفاق و دردا دقیقا بعد رابطه و ب ...

نه عزیزم هزار تا دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه خارج رحمی که اگه بود تا خالا معلوم شده بود بعد واقعا بدون رابطه مگه میشه 

2738
ینی حالمممم از خودم‌بهم میخوره تحمل خودمو ندارم ک اینکارو کردم چیکار کردم با خودم اخه 

والا ده روزه حال مارو هم بهم زدی

مبارکه هفته دبکه برو ان تی

دخترم خارج رحمیه چیه اخه 

ساییدیمون 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا(بابا)

به نظرم برو یه دکتر . که حوصله داشته باشه . بعد بشین آروم تمام فکرایی که می کنی و اینکه میگی دیدم خیلیا بارداری داشتن و بتا منفی بوده و .... همه اینا رو بهش بگو . بعد ازش بخواه برات توضیح بدی که مطمئنا بارداری نیستی و چرا علم می گه که نیستی تا قانع بشی .

با دکترت جوری حرف بزن که مشکوک باشه و هر ازمایش و اقدامی لازمه بکنه تا ریشه دردها رو پیدا کنه . و دکترت مشکوک بشه که این بارداری خارج رخم هست و ازمایش نشون نمی ده . بر اساس این فرض جلو بره تا معلوم بشه ایا اینطور هست یا نه . ازش بپرس اگر نیستم پس دردهای شدید دلیلش چی هست

به نظرم برو یه دکتر . که حوصله داشته باشه . بعد بشین آروم تمام فکرایی که می کنی و اینکه میگی دیدم خی ...

همین دیگه مشکل اینه دکترا حوصله نمیکنن بهم توجه کنن فقد بگم بتا منفی تموم و هیچ دلیل قانع کننده ای برا دردام ندارن ک من هیچوقت سر سوزنی تو عمرم همچین دردایی نداشتمو دقیقا بعد این رابطه لعنتی باید اینجور میشدم و اصلا منطقی نیس از استرس باشه دردای واضح. انقد ضعیففف شدم و حالم بده لب ب غذا نمیتونم بزنم صبحی شنیدم مامان بابام دارن راجبم حرف میزنن ک ببریمش دکتر چش شده و اینا وای بیشتر وحشت کردم بضی وختا دلم میخاد همه چیو ب مامانم بگم شاید ببریم یه شهر دیگه دکتر یا یجوری کمکم کنه ولی ازونور میترسم طاقت نیاره. ای خدا من احمق چرا دنیا اومدم الهی بمیرم راحت شم ازین کوه غم و درد😣