2733
2739
عنوان

یه سوال اوایل ازدواجتون چقد رابطه داشتین اصلا همسرتون مشتاق بود

| مشاهده متن کامل بحث + 19174 بازدید | 193 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیکار کردی فک میکنم دوسم نداره

من که بعد ها بهم گفت فشار مالی روش بوده بهش صبز  و زمان بده دلایل زیادی داره .. من لباس خواب میپوشیدم کلی عشوه نازمیومدم ولی فایده نداشت خیلی گریه کردم یادمه تمام لباس خوابامو پاره کردم و وقتی بایه مشاور صحبت کردم بهم گفت تو بجای اینکه اونو تسلیم خودت کنی خودت تسلیم بی توحهیش شدی... منم ادامه دادم خوشگل میکردم تاپ میپوشیدم هطر خوشبو ولی اصلا بروش نمیاوردم ک سمتم نمیاد...نشون نمیدادم ناراحتم بنوعی تسلیم نمی شدم به خودم میرسیدم تااینکه بلاخره تسلیم شد 

میخوای یه خانم منظم ، بااراده، تمیز و کدبانو بشی تاپیکامو از اول بخون🥰#خانه_داری #توسعه_فردی #آشپزی #مطالعه #حس_خوب
2740
الان ترمیناتور ها وارد میشن  از روزی ده بار به بالا😐😐😐

🤌🤣حق 

✨️هیچکس نبود،خودم بودم✨️هیچکس هم نباشه،خودم هستم✨️   ♡خودم و خدام♡                                             ▫️▫️◻️ ما کلیه مونم دیم به کسی باز میاد از اونی  که بخیشو پانسمان کرده تعریف میکنه    ،،:)تابوده چنین بوده امان از بی نمکی دست ....�🙂🙃
مثل شوهر من اول زندگيش الان ماهي ي بارم نداريم فقط زجر ميكشي تازه من خيلي زيبام خيلي

دلم گرفته خیلییی مگه میشهاول زندگی هیچی فقط دارم اشک میریژم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2706