2733
2739
یا ابلفضل این چه مدل حرفیه?

اگه نبود که زندگی این خانوم به اینجا نمی‌کشید خواهرشوهر 

عوضی باشه مصیبتیه،من خودم یکیشو دارم بخواد حرف بزنه تیکه پارش می کنم

💔برای تاوان پس دادن زیادی جوونِ پیرم💔
دوستان ببخشید من حالم خوب نیس  سوالم اینه الان پاک کنم بی سروصدا فردا برم عکسی ک گرفتم بمون مد ...

ن یوخ بیدارش نکرده باشی .با سیاست. جلو برو هم اسکرین شات بگیر هم با گوشیت از رو گوشیش ک نگن دروغ میگ .طلا ایناهم داری یواشکی بده مامانت نگهداره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شوهرش طلا خریده که خریده ، هدیه به زنش داده نباید که طلاهاشو بگیرن بعد هم طلاقش بدن ، خودتو فقط ...

شما اگر برادرت اعصابش خورد شه به حد طلاق برسه با شما مشورت کنه جوابشو‌نمیدین؟؟؟ ایشون اول خودش گفته مهریشو‌گذاشنه احرا ازین کار بدتر وجود نداره چون نهایت حس بی اعتمادی و میده به خانواده شوهر معلومه اونا دیگه به اسی اعتماد ندارن خواهره هم پشت داداششه حق داره

2731

با اینک آرامبخش زدن اومدم ولی خوابم نمی‌برد دیگ هوام روشن شده بود گفتم هرجور شده بخوابم قبلش باز گریم گرفت حرفزدم ک چرا بامن اینجوری کرد آدم با دشمنم همچین میکنه ک تو کرد باز گفت چی کردم من نمیخام اذیت بشی برو حق حقیقتو میدم گفتم دقیقا حرفای خواهرت دوتا از عکسارو نشون دادم گفت ببین تو چجور حرفزدی اون اینجور گفته وگرنه اونا راضی نیستن کلی حرفزدم 

بدش گفتن بدرک همشون بدرک مهم حقم چیزای ک گرفتن ازم گفتم دیگ حالم بده امروز نمیگ ک بریم خوابیدم ساعت یک  نیم بود آقا بیدارم کرد پاشو آماده شو جمع جور کن ک بریم اصلا باورم نمیشد 

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
2740
خاهر گلم من دلم برات سوخت خاستی بیا پیام بده یه شماره بهت میدم ...قهوه  میگره اشنامونه بکلام خد ...

چشم مرسی

تقدیر به خودتون واگذار میکنم...اما یه حرفی هست...مولانا میگه که؟شما پشت سرمن حرف می‌زنید..غیبت میکنید ..ونمیتونید حرفاتون رو به خودم بگید از عاجزی مثل من می ترسید ...اما ازخدا نمی‌ترسید .هر کسی ک از خدا نمیترسه من به خدا میسپارم....
استارتر اگه نمیخوای درست و کامل تعریف کنی بگو الکی منتظر نباشیم، فقط میگم و تعریف میکنم داری میزاری

دآرم میزارم ک بخدا آرام بخش خوردم گیجم ولی با این حال مینویسم

یا خدا ..‌.طرز فکرت تو حلقم . خودت زن هستی ؟ 

اره اگه یه روزی بخام جدا شم یا خدایی نکرده شوهرم منو نخاد یه قرونم ازش نمیگیرم چون مرد و زن و یکی‌میدونم  و پس انداز و پولایی که خودم دارمو به کسی نمیدم و اگر یک‌روزی برادرم و‌زنش ازیت کنه و‌مهریه بذاره اجرا به زنش بی اعتماد میشم و طرف برادرمو‌میگیرم چون مهربه خیلی چیز مزخرفی البته اگر برادرم مقصر باشه طرف زنداداشمو میگیرم اما این کاری که اسی کرده خیلی بد بوده فراموش نمیشه 

فرستاده اگ باباش جواب نداد زنگ بزنه ب عموش و بابا بزرگش بگه بیاین دخترتون و دارین ببرین

ببين 

از شوهرت يواشكي فيلم بگير ك داره ميگه برو 

بعدا تو دادگاه نشون بدع ك خودش بيرونت كرده

2706