2733
2771
عنوان

ایا همزاد و چله و اینا راسته؟میدونم دوره این حرفا گذشته.ولی سواله خب

| مشاهده متن کامل بحث + 2347 بازدید | 60 پست
من الان نی نی میخوام میکن همزاد داری.میخوام شوهرم به حرفم باشه میگن طلسمش کردن. خب جیکار کنم.قبلا شو ...

همزاد و همه دارن دوتام دارن تو قران به اسم قرین اومده از تولد تا مرگ باهامونن ازبین نمیرن با اعمالت یکیش ضعیف میشه یکیش قوی دیدی میگن طرف خرشانسه اون همزاد خوبش قویه تو کارهاش کمکش میکنه و برعکس 

واسه من همزاد بدم فعاله هرکارخوبی میخوام کنم تو دلم نیت میکنم از ۱۰ تا شاید دوتاشو بتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری ؟

گیلانم‌ عزیز

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
همزاد و همه دارن دوتام دارن تو قران به اسم قرین اومده از تولد تا مرگ باهامونن ازبین نمیرن با اعمالت ...

خوب دست ماست کا قوی یا ضعیف کنیمش ؟ 

خوب اگر به اعمال که یه بچه کوچیک میتونه همزاد بدش قوی باشه

بله دست ماست با اعمالمون. متوجه نشدم چرا ی بچه کوچیک همزاد بدش فعال باشه؟

مثلا شلوغه 

همه رو میزنه 

دعوا داره 

ارام نیس 

غذا نمیخوره 

نمیشینه 

گفتن همزاد داره 

خوب اینکه همه رو اذیت میکنه همزاد بدش فعال دیگه

چندین نفر  دعا نویس و فالگیر  خوب شما راهکاری دارید برای آرام کردن این بچه

راهکار ندارم چون تشخیص بیش فعالی و اتیسم و مشکلات متافیزیکی سخته بچه خودم همینه فقط خداروشکر بنسبت غذاشو میدم اونم فقط خودم خودش نمیخوره و اضافه کنم لجباز و نترسه هرکاردوس داره مکنه چندوقت پیش میگفت مامان من دارم دور ساعت میچرخم سقف ماشینو میدید میگفت من اون بالا دوتا شدم نمیبینی گریه میکردم اشنامون مشاوره بهش گفتم گفت از۴ سال تا۶ سال قوه تخیل بچه ها رشد میکنه اینا طبیعیه ن انکارکن ن تایید مثلا میگه کسی رو دیدم بگو باشه عیبی نداره بذار همونجا باشه ولی۷ سالگی بگه چیزی دیدم اونوقت باید پیگیرشد دیگه کمی اروم شدم کمی از اخلاقشم مقصر من و باباش و خانوادمه هنوز ندیدمش راهکاری بگیرم .

ی سوال از دعانویس یا فالگیر دعا هم گرفتید؟

راهکار ندارم چون تشخیص بیش فعالی و اتیسم و مشکلات متافیزیکی سخته بچه خودم همینه فقط خداروشکر بنسبت غ ...

نه والا  کلا شوهرم خیلی زیاد بی خیاله 

ازش جون بخواه دکتر رفتن نخواه

پرسیدم ازدعانویس و فالگیر دعا گرفتید گفتید ن والا شوهرم خیلی بی خیاله متوجه منظورتون نشدم

شوهرم خیلی بی خیال هستش 

اصلا برای هیچ کاری نمیبره 

خودم دلم میخواد ببرم دکتر روانشناس کودکان 

یا حداقل دعا بگیرم اروم شه 

متاسفانه شوهر نمیزاره تنها برم خودش هم نمیبره 

ببخش خیلی خلاصه نوشته بودم

شوهرم خیلی بی خیال هستش  اصلا برای هیچ کاری نمیبره  خودم دلم میخواد ببرم دکتر روانشناس ک ...

دعا بدترش میکنه اصلا سمتش نرید باید دید رشد و تربیتشه یا مشکله متافیزیکی فعلا مشاوره تلفنی بگیرید ازکسی تا همسرتون همکاری کنه 

همسرمنم بیخیاله لوسش کرده الان که پسرم فحش میده کمی نگران شده

شاید همسرتون حرفاتونو ازکسی دیگه بشنوه بهترباشه

به همسرم میگم جلوی بچه فحش ندیم گوش نمیده امروز ازکی شنیده اومده همین حرفو میزنه داره بهم یادمیده حرص دراره

دعا بدترش میکنه اصلا سمتش نرید باید دید رشد و تربیتشه یا مشکله متافیزیکی فعلا مشاوره تلفنی بگیرید از ...

بخدا همه مردا کم دارن 

شوهرم بخاطر مالیات وام گرفتن پولش تو حساب مادرش میچرخه 

بعد به دوستش میگه پولت رو نریز حساب بابا یهو یه اتفاقی افتاد بابات به زن و بچه ات پول رو نمیده 

منم برگشتم گفتم تو خودت چرا فکر نمیکنی امکان داره برات اتفاقی بیوفته 

همه رو مادرت بالا بکشه من و دوتا بچه آواره بشیم 

تازه به فکر فرو رفت تو افق محو شد 

ای کیوی مردها واقعا صفره .صفر مطلق 

2706