2733
2734
عنوان

شما عقد بودید در طول هفته چند روز می رفتید خونه مادر شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6652 بازدید | 283 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه میرفتم پنج شنبه عصربرمیگشتم دوباره شنبه میرفتم

8ماه عقدبودیم همش اینجوری بودیم

اصلنم بی احترامی بینمون ب وجود نیومد

من وهمسرم اصلاااااا طاقت دوری همونداشتیم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731

هفته ای یکبار در حد یک یا دوساعت عصرها میرفتم سرمیزدم.

شب هم گاهی ماهی یکشب ،ولی بیشتر هر دوماه یکشب اونور می موندم. کلا زیاد شب اونور نمیموندم. احترامم حفظ می شد.

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
ماهی یه بار میرفتم البته سرباز بود شوهرم 

آخی . من حالا بخوام ماهی یه بار برم دعوا میشه   چند روز نمیرم گله می کنن مثلا بعد چند روز میرم خونشون میگن چه عجب اومدی حالا مثلا سه روز قبلشم اونجا بودم 

2738

کم میرفتم شب هم اصلا نموندم ۹ماه عقد بودم ۴ماهه اخر عقدمون شوهرم کل لباس و وسایلشو اورد خونمون و موند خونه بابام کلا 

خانوادش بد رفتاری کردن و کات کرد 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

دوهفته یبار میرفتم 

یه شب میموندم

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
2706