2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با آب نبات چوبی می کشمش🤣

یاد رمان آب نبات چوبی افتادم 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2728

ای خدا از دست مردا احمق.

شاید از دهنش همینطوری بدون منظور پرید بیرون.

بخدا منم شوهرم هیچی نداشت یه سومری کوچولو از وقتی نامزد کردم سوپریش شد هایپر مارکت دوتا ماشبن خرید ،

بعد چن روز میشه جلو هم عروسم میگه چقد پا قدمت نحس، همعروس نجسه حسودمم میگه اره واقعا.

رو کردم بهش گفتم تو تادیروز پاپتی تو مغازه بیست متریت بودیا ، تو یه سال ببین به رو خیرم بردمت تو چ پیشرعت کاری ، اینم از ماشینات ،

دوتاشونو ول کردم زدم ییرون

2740
والا حرف شما خیلی حرص درار تر از شوهر استارتره  یعنی چی این حرفتون آخه ؟؟؟؟؟؟ یعنی چی حتما ...

والا من یحرفی زدم حالا شما جبهه نگیر..خب بعضیا این حرفارو از روی ناراحتی و عصبانیت میگن...یا کلا بگوششون میخونن ک فلانی با خودش نحسی میاره..نمیدونم دلیل اینکه شوهرش اینو بهش گفته چیه...فقط گفتم لابد دلیلش عصبانیت تو دعوا بوده

والا من یحرفی زدم حالا شما جبهه نگیر..خب بعضیا این حرفارو از روی ناراحتی و عصبانیت میگن...یا کلا بگو ...

اصلا داشتیم می رفتیم که آقا آزمایش اسپرم بده بعد که رسیدیم یه شیشه ماشین نرفت بالا  با نفرت بهم گفت نحس

اصلا داشتیم می رفتیم که آقا آزمایش اسپرم بده بعد که رسیدیم یه شیشه ماشین نرفت بالا  با نفرت بهم ...

ی سری از مشتریای منم نحسن  هر کار میکنم سفارششون ارسال نمیشه همش ی مشکلی پیش میاد 

اما خب شیشه بالا نرفته گناه تو چیه 

2706