2733
2734
۸ تا واسه منم شکنجه اس  چاره چیه😕😕 ولی ناموسا اینقدر اطرافم هستن دوتا دوتا بشقاب م ...

روده هاشون انزیم جذب غذا نداره همونطور دفع میشه یه عده هستن تو مهمونی شاید بخورن ولی کلا نمیخورن غذا برای همون لاغر موندن

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سبز خواهیم شد از جایی که زخم خوردیم🌱خدایا شکرت ❤
چجورى ٢ تا ديس ميخورى؟!!!!چند كيلويى

منم گرسنه باشم یه دیس میخورم

فکر کنم ارثی باشه بابامم همینه

با افتخار زاده لرستان⁦♥️⁩فقط اونجا که فرح علیپور میگه :نرخ بوس دخترو نرخ زعفرونه پس قدر خوتونه دونسوعیت😎،ویییی افری قمر تاج هل و دارچینی بفرما تا ریم و شو نشینی،سلطان چوپی های دوپای لرستان هستم😂کمانچه باز کل طایفه بنده هستم😆هه گوتم وری وری تا بینم بالاته،حالوعه کنم خره حالوعه گنم خره مر کنم گرونه آی مر گنم گرونه؟یک عدد گوطلای شلیطه هستم در خدمت نی نی سایتای عزیزززز.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميشه بگى چقدر لاغر شدى!؟؟؟ و اينكه بايد چقدر كالرى مصرف كنى  ولى الان چثدر كالرى مصرف ميكنى

من الان ۶۵ کیلو شدم امروز وزن کردم خودمو.

اولش ۷۸ کیلو بودم از اردیبهشت رژیم گرفتم ول کردم باز تا دو ماه پیش سفت و سخت گرفتم. میخوام تا ۶۰ برسم.

کالری ۱۲۰۰ کالری باید بخورم اما کمتر از اون میخورم همیشه. ۱۰۰۰ تا تقریبا

روده هاشون انزیم جذب غذا نداره همونطور دفع میشه یه عده هستن تو مهمونی شاید بخورن ولی کلا نمیخورن غذا ...

پ واسه ماها انزیم جذبمون ۳ برابره 😩😩😩😩😣🤭

با قد ۱۷۰:وزن اولیه ۱۰۰😬وزن فعلی ۷۰😍وزن هدف ۶۵ 🤤  همین الانم بدنم عالی و بی نقصه اما من همیشه بهترین و میخوام و تا آبان میرسم بهش💪🥹 به امید دیدن وزن هدف رو ترازو🥳🥳🥳
2731
بدون ورزش کالری شماری میکنی ؟ از چه برنامه ای استفاده میکنی ؟ چند کیلو کم کردی ؟ ببخشید سوالام زیاد ...

از برنامه زیره استفاده میکنم ورزش هم ورزش تو خونه انجام میدم. الان دو هفته ست ورزش نکردم البته

پ واسه ماها انزیم جذبمون ۳ برابره 😩😩😩😩😣🤭

اره دقیقا🤕🤕😐😐یه عمره رژیمم😂😂یعنی یه نهار درست بخورم فرداش یک کیلو اضافه شده

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سبز خواهیم شد از جایی که زخم خوردیم🌱خدایا شکرت ❤
2740