2733
2739
عنوان

میخوام برم کیش یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیز دیگه گشت جزیره هم خوبه ولی نصف روز وقتتو میگیره فک کنم بلیطش نفری پنج تومنه اما دو سه جا باز وا میسه نفری ده تومن ورودیشه کشتی یونانی هم میبره که داره خراب میشه دیگه کم کم و دوره از ساحل و باغ پرندگان و پارک دلفینا هم یکیه
2731
خواهش میکنم به سلامت بزینو حسابی خوش بگذره ببخشید انقد توضیح دادم فقط خواستم راهنمایی کرده باشم اینم بگم که این بازیای آبی روهر کدوم که میری یه عکاسم میاد از خودشون تو قایق و ازتون هی عکس میگیره اخرش میریزه رو سی دی چهل پنجاه تومنی میگیره اگر نمیخوای رو در وایسی نکنی ولی خوب عکساش قشنگه و خاطرس همین کارو تو باغ پرندگانم میکنن و دیگه رستوران و پول غذاهم با خودته انتخابش یه مقدار منوها قیمتاش بالاس میتونی اگر دوس داشتی جاهای ارزونترم بری
2740
شرایطم جوریه که نمیشه ان شا االله کلی بهتون خوش بگذره من دوسال قبل توی تیر رفتم گرم بود ولی واقعا عالی بود هیچ وقت فراموش نمیکنم خیلی خوش گذشت جنگ شادی تو پارک دلفین ها هم عاااااااالی بود
بیا اینجا پشیمون نمیشی http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=997851&postID=43045002
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]