2733
2739
اولا که استفاده از علوم غریبه حرام هست. و اینکه وجود داره و خرافات نیست .. ما یه مغازه داشتیم ده س ...

سلام عزیزم خوبی میشه شماره این دعانویس یا ادرسشو بدی ماهم یه ملک گذاشتیم برای فروش شدیداً نیاز داریم به پولش خدا خیرت بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جواب گرفتم.‌میخواستم از شوهرم جدا بشم طلاق نمیداد. یه دعانویس بهم معرفی کردن حضوری نمیبینه جواب تلفنم نمیده. یه شماره داره شاگردش واتساپ و روبیکا جواب میده.

پولای چند میلیونی‌ام نمیگیره. خدا خیرشون بده.  شوهر سابقم راضی به جدایی شد. خلاص شدم

اگر شمارشونو خواستید 09036463277

2728
من جواب گرفتم.‌میخواستم از شوهرم جدا بشم طلاق نمیداد. یه دعانویس بهم معرفی کردن حضوری نمیبینه جواب ت ...

سلام عزیزم خوبی؟ببخشید این دعایی ک گرفتی واقعا جواب داد؟؟ هزینش چقدر بود؟الان وضعیتت در چه حاله؟؟

سلام عزیزم خوبی؟ببخشید این دعایی ک گرفتی واقعا جواب داد؟؟ هزینش چقدر بود؟الان وضعیتت در چه حاله؟؟

سلام عزیزم والا زیر یک میلیون پول گرفت 15 روزه کار کاملا تموم شد. الانم همه‌اش میگم خدا خیرش بده نجاتم داد. حلالش باشه

2738
باشه میپرسم داشته باشه میگم بهت ولی چون ت شهرمونه حضوری میریم تاحالا بهش زنگ نزدیم یا نمیدونم بتونه ...

سلام عزیزم میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول کنی 

شماره داره اون آقا؟؟توروخدا یه عمر دعات میکنم

دوتا صلوات یکی برای سلامتی هممون یکی برای ازدواج من بفرست💋

سلام من یک دعا نویس میشناسم استاد کار بلد .همه فن حریفه ...همسر من ۲ماه بود از خونه فرار کرده بود این دعا نویس دعا بهم دادم خودش با دست خودش برگشت ... اخلاقشم خوب شد اینو گفتم که بهتون معرفی کنم خدا خیرش بده اگه کسی مشکل داشت بهش زنگ بزنه راستی هزینه شم میگه اگه دعام جواب نداد برمیگردونم

۰۹۹۰۴۹۶۱۶۲۳ملا سید نعمت

من پیش یکی رفتم مشکلمو گفتم شرایط دعا و اینا رو گفت و عکس دعا رو فرستاد و زمان و اینا رو مشخص کرد گفت خودت باید بنویسی منم مو به مو اون چه که گفته بود رو انجام دادم مشکلم با همسرم تقریبا بعد 1ماه حل شد

من یک دعانویس خوب و مطمئن میشناسم، آدم با ایمان و خوبیه، کارش هم خیلی قویه، موکل لشگری داره، ولی مشهد زندگی میکنه، تلفنی هم کار انجام میده، ولی به هیچ وجه واسه دعای گناه و بد مثه جدایی و...بهش نگین چون انجام نمیده، فقط دعای مهر و محبت، بخت گشایی، رزق و روزی ، باطل کردن طلسم و... انجام میده، پول هم کم میگیره، من خودم و دوستام ازش نتیجه گرفتیم و کارمون درست شد، ولی فقط به یک شرط شمارشو میزارم که اگه ازش نتیجه گرفتید واسه من دعا کنید که زودتر خدا یک نی نی پسر بهم بده   09157096791  سید علی 

2706