2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هستی تنها مواد جوجه کباب چی میریزی که خوشمزه شه؟
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
سلاممم.با اجاااازه مدیر....................تشریف بیارین کلوب
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=27633&ChatDate=26-11-1392
جنسا رو ببینین.تعویض هم دارم.

المیرا جون یه دستور پخت مرغ هستش که من از منشی باشگام یاد گرفتم.
مرغ توی این روش با آب خودش پخته می شه!!!! باورتون می شه!!!!!!!!1
حتی یک قطره آب هم اضافه نمی کنیم.
إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ......تنها تورا می پرستیم و تنها از تو یاری می جوییم.
اول رو غن می ریزیم . پیاز رو حلقه حقه می کنیم.یکمی باید حلقه ها ضخیم باشه.بعد روش حلقه های فلفل دلمه ای میچینیم. بعد مرغ رو می چینیم.باید یک ردیف مرغ باشه.اگه می خوای زیاد درست کنی باید توی یه ماهیتابه بزرگ درست کنی.
بعد روی مرغ ها رو از این سوپ آماده ها هست که قبلا به اسم گالیلا بلانکا!!! نمی دونم چیىى!!! الان اسمش مگی یا .... هست.از اونا روش رنده می کنی.روی همه جای مرغ.اینا هم نمک دارن و هم ادویه خوشمزه.
بعد روی مرغ گوجه های حلقه شده ضخیم می ذاری.
یکمی نمک به روی گوجه ها می پاشی
بعد روی گوجه ها رو با سیب زمینی های حلقه حلقه شده می پوشونیم.
روی سیب زمینی ها رو هم از اون مگی ها رنده می کنیم.
اول حرارت زیاد بعد حرارت کم.درش رو میذاریم و 2 ساعت طول می کشه که بپزه
آخ دستم خسته شد تایپیدم!!!!
اینم دستور پخت جییییگرررر-بهش می گنمرغ فلفلی!!!!! تقدیم شما
إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ......تنها تورا می پرستیم و تنها از تو یاری می جوییم.
2706