2737
2734
عنوان

چسبندگی لوله رحم و باردار نشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 4159 بازدید | 42 پست
پس همون شیاف و مسکن بخور و موقع انجام عکس سعس کن فکرتو به یه چیز دیگه معطوف کنی

اره همون بارم خیلی سعی کردم ولی نشد من تحمل دردم خیلی بالاست ولی لامصب نمیدونم چجوری بود اونو تحمل نتونستم واقعا بد بود

خدایا خودت بساز....تو بسازی قشنگتره❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله همین ماه جواب بگیری،این ماه رو تا موعد تخمکگذارید همین کارو انجام بده

باشه انشالله ک بشه چند ساله ک همینه اوضام و واقعا ناامیدم 

2731
و مهمترین کار اینه که کاملا امید داشته باشی و استرس نداشته باشی

چند ساله ک امید دارم ولی از اونجایی ک نمیتونم عمل کنم و راه درمان دیگه ای هم ندارم فقط منتظر معجزه هستم .

چند ساله ک امید دارم ولی از اونجایی ک نمیتونم عمل کنم و راه درمان دیگه ای هم ندارم فقط منتظر معجزه ه ...

سلام از عنبر نسا استفاده کن... منم چند سال باردار نشدم ولی از عنبر نسا استفاده کردم یه چیزی مثل چرک قطره قطره ازم خارج شد... و قبلش با روغن سیاه دونه و زیتون ماساژ میدادم تخمدانامو و بادکش میزاشتم بعد از عنبر نسا استفاده کردم که اونجوری شد... وباردار شدم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
سلام از عنبر نسا استفاده کن... منم چند سال باردار نشدم ولی از عنبر نسا استفاده کردم یه چیزی مثل چرک ...

چسبندگی داشتی؟من لوله هام جفتش چسبندگی داره میگن با عنبر نسا نمیشه 

چسبندگی داشتی؟من لوله هام جفتش چسبندگی داره میگن با عنبر نسا نمیشه 

من نرفتم دکتر که ببینم چسبندگی دارم یانه ولی یه چند سالی بادارو باردار نشدم بعد انجام اون کارا باردار شدم فکر کنم ماه بعدش بود باردار شدم

امتحان کن ضرر نداره ان شاالله نتیجه بگیری

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740

من چسبندگی ندارم اما شنیدم که روغن زیتون و عسل و ی مقدار کم پودر زاج سفید را مخلوط میکنن چند شی با اپلیکاتور داخل واژن میریزن بعدش ی چیزایی شبیه دستمال کاغذی خیس خارج میشه و لوله ها باز میشه.