2733
2734
عنوان

رستوران خوب تو تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 6513 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارکیده اقدسیه.فلای لند که فوق العاده ویوی خوبی داره.استیج و شمرون نزدیک چیتگرن.اینا ویوی خوبی دارن کیفیتشونم خوبه.

من عاشق کافه هاییم که خونه قدیمین مثلا دورهمی میدون انقلاب و رومنس خیابون فردوسی رو رفتم.

2728
حالت غذاخوری باشه یا رستوران؟ برای چه مناسبتی؟

رستوران همین طوری مناسبتی نیست

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
خدا تومنه😐😐ارزون و خوب؟؟؟

کی گفت ارزون گفتم خیلی گرون نباشه یعنی قیمت نجومی نمیخوام 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2740
کی گفت ارزون گفتم خیلیییییی گرون نباشه بعضیا نجومیه دیگه

رستوران اسفندیار تو  تقاطع نیایش ولیعصر. رستوران مرشد تو بازار. 

رستوران برج میلاد. 

هس توران هم خیلی خوبه ولی لامصب گرونه. 

كدام منطقه

چه رنج قيمت

مرشد(چندتا شعبه  داره)

اركيده(سعادت اباد و ارژانتين)

رفتاري

شاطر عباس(پارك وي)

محسن پاسداران

باربد و استخر ونك(شيح بهائي)

جوان پيروزي

البرز سهروردي

نايب وليعصر

و./

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
رستوران اسفندیار تو  تقاطع نیایش ولیعصر. رستوران مرشد تو بازار.  رستوران برج میلاد.  ...

مرشد مگه بازار شعبه زده؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
كدام منطقه چه رنج قيمت مرشد(چندتا شعبه  داره) اركيده(سعادت اباد و ارژانتين) رفتاري شاطر عب ...

عزیزم مرسی خیلی کامل گفتی ببینم رنج قیمتاش چه جوریه من خیلی گرون نمیخوام شما که واردی میشه چند تا ام لاکچری معرفی کنی ؟ 😁منطقش فرقی نداره