2752
2734
عنوان

کیا اسم شوهرشونو تتو کردن؟آقامون میگه اسمم و بزن رو بدنت

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 59 پست
آره منم میخواستم اینجا ک الان عکسشو میزارم بزنم،انگشت حلقمه،ینی بین ۷ آسمون و ۲ عالم تو ۱ نفرو دارم، ...

😍😍😍😍باز افتاد تو سرم بیدار بشه بهش بگم تتو میخوام😅🤤هفته پیش گفتم هی میگ  خیلی درد داره ها سوزن میره تو پوستت فلان منم هی میگم باش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍😍😍باز افتاد تو سرم بیدار بشه بهش بگم تتو میخوام😅🤤هفته پیش گفتم هی میگ  خیلی درد داره ها ...

کار دنیا رو ببین یکی شوهرش میگه نه یکی میگه بزن چه گیری افتادیم از دست مردا

نازنینم💜
2731
منم بیشتر میترسم از دردش😂

پس من که شیدینگ لب کردم چی بگم؟

باورت میشه اصلا درد نداشت فقط یکم سوزش

وسط کارم میگفتم حس لبام داره برمیگرده سریع سر میکرد با یه چیزی شبیه لاک پاک کن بود نمیدونم چی بود میزاشت

نازنینم💜
دیدم تاپیک های قبلیتو ناراحت شدم😔 شما که با شناخت قبلی ازدواج کردین دیگه چرا اینجوری شد؟

میدونی خودم فکر میکنم که چون ازش کوچیک ترم دوس داره توی دستش باشم یا اونجوری که دلش میخواد تغییرم بده یا اینکه مثلا میخواد گربه رو لب حجله بکشه چون فکر میکنه ممکنه ازش خسته شم بخوام برم یا اینکه من هوس اون بودم از سرش افتادم یا اینکه کلا همه ی اینا غلطه و عصبی شدنش این مدلیه نمیدونم واقعا چی بگم اما میدونم به خاطر شرایط مالیش فکر میکنه خیلی قدرت داره به اصطلاح هر مدلی بخواد رفتار کنه چی بگم واقعا نمیدونم نمیدونم 

نازنینم💜
میدونی خودم فکر میکنم که چون ازش کوچیک ترم دوس داره توی دستش باشم یا اونجوری که دلش میخواد تغییرم بد ...

نمیدونم واقعا😔. شاید حس میکنه دیگه مثل قبل دوستش نداری؟! یا شاید نسبت به قبل سرد شدی؟! واسه همین اونم رفتارش عوض شده

نمیدونم واقعا😔. شاید حس میکنه دیگه مثل قبل دوستش نداری؟! یا شاید نسبت به قبل سرد شدی؟! واسه همین او ...

خب منم قبلا خیلییییی بیشتر بهش توجه میکردما اما خب فکر آدم باز تر میشه اما خب متاسفانه اون کلا خشن شده باید خودشو جمع و جور کنه 

نازنینم💜