2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا رفلاکسو کولیک نوزاد سه ماهم خوب نمیشه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2728

سلام

ممنون از خوش قلبی تون

یه ویتامین خوب معرفی میکنید برای بچه ۶ساله ای که گوشت خیلللی کم میخوره و کمی موهاش ریزش داره... آهن ویتامین د ۳ و کلسیم داشته باشه..

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
2738

یکی از شاگردهام یک هفته علائم سرماخوردگی همراه با تهوع داشت خانواده بچه را دکتر و تشخیص مشکوک به مننژیت داده ٫ دیروز آب نخاع را کشیده و سی تی اسکن کردند ٫ بنظرتون بهبود پیدا میکنه ؟ امروز هم حال جسمانی بهتره داشته بدون تهوع ٫ 

پسرم هفت سالش هست وزنش ۱۸ کیلو خیلی لاغر اشتها خوبی دارد چه کنم تازگی چند ماهی هست رنگ پوست صورتش بدن خیلی سیاه شده

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بی زحمت بپرسید قد و وزن مناسب دختر 3 سال چنده

هربچه ای بستگی به ژن پدرومادرداره هیچ استانداردوالزامات خاصی نداره ولی به طورمعمول بچه های سه ساله وزنی حدودپونزده کیلووقدحدودصدوپنج نرماله براشون

2706