2737
2739
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22795 بازدید | 688 پست
سیب زمینی و به حالت ورقه ورقه کنید بعد تو روغن کمی سرخ کنید هر دو طرف رو بعد روش کمی پنیر خامه ای و جعفری ساطوری و پنیر پیتزا و آویشن خشک شده و مرغ ریش ریش بریزید فقط در حد ۲ تا ۳ دقیقه یا بزارید تو قابلمه رژیمی یا ماکرو که پنیر آب بشه
تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی نی جونم جان اول باید ببینی با رنگ و تزیین گول میخوره یا با طعم غذا سعی کن کیفیت برات مهم باشه تاکمیت یعنی همون یه وعده رو هم که میخوره کلی به وزن گیری کمک کنی بستنی و گوشت بلدرچین و خرما و کره محلی و برنج و ماکارانی براش عاالی
مامان سامیار عزیز دختر من هم یازده ماه هست قبلا پرسیدم گفتی تو فرنی خرما و کنجد و باددام بریزم خرما رو به روشی که گفتی تفت دادم خیلی خوب شد و دیه آون مشکل پیش نیامد فقط یک سوال کنجد خام بگیرم پودر کنم یا بو داده
2738
مرسی مامان سامیار عزیز خیلی ممنون که وقت می ذاری و جواب پست ها رو می دی انشاءالله که همیشه شاد و سلامت باشی من هم این تایپ رو همیشه سر می زنم بازهم دوست دارم تجربیاتت رو برای تهیه غذا مقوی و پر کالری برای وزنگبری نی نی هامون بذاری بازهم ممنون
سیب زمینی آبپز کنید و خوب بکوبید
کمی سس مایونز و خامه روخوب مخلوط کنید و مرغ پخته و رنده شده جعفری ساتوری و کنجد بهش اضافه کنید
بعد به سیب زمینی اضافه کنید و خوب هم بزنید
و بعد یا با قاشق ویا قلقلی کنید بدید بخورن
2706