2733
2734

ما چندتا جاري هستيم كه همه با هم خوبيم به جز اين يدونه كه كلا تو جمع هاي خودمون راهش نميديم بخاطر اخلاق بدش و پرتوقع بودنش 

كلا از روزي هم كه من اومدم خيلي بدتر شد چون هركاري ميكرد حرص منو دربياره من فقط لبخند ميزدم و جواب نميدادم اونم بيشتر حرصش ميگرفت

پارسال همين موقع ها من يه گوشي گرفتم دو روز دستم بود بعدش پشيمون شدم( رنگش رو دوست نداشتم) همسرم گفت يكي ديگه ميگيرم برات و همون روزي كه ميخواست گوشي رو ببره پس بده متوجه شد برادرش گوشيش خراب شده(همسر همون جاريم كه بالا گفتم) و اون گوشي رو داد به برادرش 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا جاريم موضوع پيدا نكرده واسه بحث جديد اينو كرده بهانه كه چرا فلاني بايد مدل و رنگ گوشي شوهر منو انتخاب كنه، ديگه صبرم داره لبريز ميشه كه بهش بگم اگر ناراحتي گوشي رو پس بده برو يكي ديگه بگير با سليقه خودت😒

هفته بعد تولد پسر بزرگترشه قرار بود همه پول بذاريم براش يه تبلت بگيريم منم الان كه ديدم اينجوريه ميخوام پول بذارم داخل پاكت بدم و ديگه براي تبلت پول ندم

اينجوري بهتر نيست؟

2731

امضات 🥺🖤

دوستای قشنگم من خودمو تعلیق کردم تا بعد کنکور تیر ایشالله میام با تاپیک دندون بهشتی ♥️💋                   در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡

حالا یکی تاپیک میزنه جاریم برا شوهرم گوشی انتخاب میکنه میخواد زندگیمونو خراب کنه با این ترفند   

ولی جاریت دنبال بهونست 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
خوب شما که اخلاقش رو میدونید گوشی رو پس می‌دادید چه کاری بود شاید می‌خواسته خودش برای همسرش گوشی انت ...

من نميدونستم اصلا همسرم رفت يه ساعت بعد برگشت گفت گوشي رو دادم به فلاني بعد اونموقع هم فكرش نميكردم بخواد همچين چيزي رو بهونه كنه،و اينكه اون گوشي رو خودش نميتونست بگيره