2752
2734
عنوان

چند تا عکس از خونم میذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 353948 بازدید | 756 پست
عزیزم امروزه روز که به لطف ایسنتا وگوگل خیلی راحت می تونی ایده بگیری  یا همین جا تاپیک بزنی نظ ...

مرسی به نکات خوبی اشاره کردی دقیقا چیزایی ک گفتی رو من رعایت نکرده بودم مبل و فرش و پردم هیچ ربطی به هم ندارن😑رنگ ها رو اصلا باهم ست نکرده بودم ابعادو در نظر نگرفته بودم ولی خب تجربه شد ایشالا خونه جدید گرفتیم تمام چیزارو ست و سبک مدرن میخرم حتما هم تاپیک میزنم دوباره به اشتباه نیفتم😁

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی خونت خیلی قشنگه ان شاالله سلامتی و ارامش توش موج بزنه. حالم بادیدن عکس خونت خوب شد ان شاالله بمن و نی نی سایتی ها و هرکی ارزوی خونه داره یک خونه خوشگل و دنج بده الهی امین... بچه ها اسی قیمت و شهرش رو اگه گفت لایکم کنید ممنون

2731
فکر میکنم اطراف تهران خونه ها گرون تر باشه تا مشهد اشکالی نداره عزیزم خونه تون رو بزرگتر کنین ماشین ...

نه عزیزم متاسفانه خیلی گرونه...ما پردیس خونه داریم گفتیم بفروشبم مشهد بخریم ولی مشهد خیلی گرون بود ...باید یه چیزم روش میذاشتیم که جای متوسط مشهد بشه خرید

بیخیال شدیم 

ولی حاضر بودم تو جهنم زندگی میکردم اما مادرم زنده بود ...  حسرت تو دلمه که یه بار پاشو میذاشت ...

چقدر این حست رو درک میکنم اخه منم مادر ندارم و نه تنها مادرم خونم و‌ندید بلکه نوش رو هم ندید. روح مادرتون شاد. خونتون عالیه ایشالا به صفا و صمیمیت زندگی کنین

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹
2706