2777
2789
عنوان

اگه زمان به عقب برگرده بازم ازدواج میکنین؟؟؟متاهلا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 33 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم  هنوزم دیر نیست میتونی درس بخونی و میتونی این دفعه یه انتخاب بهتر داشته باشی

۳۶ سالمه به نظرت بعد از فوت دخترم ، جدا شدن از پسرم و در نهایت طلاقم اعصاب مونده برام که درس بخونم

مرد خوبم دیدی سلام برسون، اونکه شوهرم بود جا پول میخاست منو بده به مواد فروش، دیگه به جنس مخالف اعتماد ندارم

۳۶ سالمه به نظرت بعد از فوت دخترم ، جدا شدن از پسرم و در نهایت طلاقم اعصاب مونده برام که درس بخونم ...

ای وای عزیزم چقد سختی کشیدی خدا بهت صبر بده عزیزم

چه اتفاقی واسه دخترت افتاد ؟اگه ناراحت نمیشی تعریف کن

نتونستی اقلا پسرتو ازش بگیری؟

ای وای عزیزم چقد سختی کشیدی خدا بهت صبر بده عزیزم چه اتفاقی واسه دخترت افتاد ؟اگه ناراحت نمیشی تعری ...

دخترم سرطان کبد داشت

پسرمم نتونستم بگیرم چون زمانیکه کارای طلاق تموم شد که همین اردیبهشت امسال بود پسرم ۱۲ سالشه و گفتن ملاقات هفته ای، که اونم اگه ببینمش هم اون اذیت میشه هم من

یعنی نمیبینیش؟     پدرش واقعا صلاحیت نگهداریشو داره؟

پیش باباش نیس، از وقتی شش ماهش بود فهمیدم باباش اعتیاد پیدا کرده و دیگه سرکار نمیرفت، به پیشنهاد مادرشوهرم من رفتم سرکار و بچه رو اون نگه میداشت ولی در نهایت حتی هفته ای یکبارم بچمو نمیذاشتن پیشم بیاد، اخرش دیدم صبح تا شب جون میکنم شب تا صبحم کیسه بوکس اقام، از اونورم حسرت بچم به دلم مونده بود دیگه نتونستم ادامه بدم، شش سال دوییدم تا طلاق گرفتم برای پسرم که اقدام کردن گفتن نهایت ملاقات بهت میدن یا ماهی یه بار یا هفته ای .....

اینجام جا درستی برا نظر سنجی نیست چون بیشتریا تازه ازدواج کردن خوب تا یکی دوسال اول گل بلبه دیگه همه ...

اره واقعا خیلی تو اطرافیانمونم که نگاه میکنیم میبینیم چقد امار طلاق بالاس متاسفانه

2801