2733
2734

تا حالا کسی کامل تیروئیدشو برداشته ؟ من چون سمت چپ گره دارم جراح گفت دو طرفو بردار چون احتمالا بعدا فعالیت سمت راست بیشتر میشه و گره بوجود میاد .میخوام بدونم برای باردار شدن مشکل که بوجود نمیاره؟

منم گره دارم برنداشتم بهش دست نزن چیکارش داری. برداری باید تا آخر عمر دارو تیروئید مصرف کنی

چقدر غمگین است آدمی که حرف هایش را به ماه می‌زند و ماه فقط نگاه می‌کند فقط نگاه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر دایی من بنده خدا دراورد الان همش دکتره بدون قرص نمیتونه بمونه سر پا خیلی بده

دو طرف رو برداشته ؟ چرا میشه توضیح بدی چرا نمیتونه سر پا بمونه بزرگ بود یا کوچیک گره اش؟

2740

شوهر من ۵ ساله تیرویید نداره کلا و برداشته فقط روزی دوتا قرص تیرویید میخوره هر روز ناشتا ‌‌وسالمه سالمه. 

دوتا بچه هم دارم 

ولی به شدت سرده اصلا رابطه نمیخاد که میگن به خاطر تیروییده  

من گواتر دارم و شیش تا کیست هم دارم ولی دکتر نگفت بردار تازه اقدامم هستم ولی هنوز باردار نشدم 🥺

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )