2733
2739

خیلی برامون زحمت کشیده تایپیک قبلی گفتم پسرم ۵ شنبه شب صندلی افتاد رو دندونش شکسته بنده خدا کارای بیمارستان رو کرد کنارمون بودن با خانمش هزینهای بیمارستانم البته چیزی نشد دولتی بود بازخودشون دادن چی بگیرم ببرم بابت تشکر همسرش درشت هیکله . لباسی واقعا سلیقها فرق دارن و نمیتونم پیشنهاد بدید لطفا شما بودی چی میگرفتید ممنونم

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بودم پول ميذاشتم تو پاكت با يه جعبه شيريني 

نه عزیزم مگه کادو تولده 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

شیرینی چیزی 

پول ضایع است،هدیه هم برا مرده تنها بخری بده.گل و شیرینی بخر بهترع

فکر نمی‌کردم بشه،شُد🥺خُداشُکر🤍این زندگی ما رو کجا بُرد🥺خداشُکر🤍یا رب نظر تو برنگردد 🫀🤲🏻
2738

اینجور وقتا معمولا شیرینی و گلدون ازینجور چیزا میخرن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706