2752
2734
سلام
من دیروز بیبی چکم مثبت شد امروز از دادم بتا ۸۷۰ بود رفتم تو سونو هیچی ندید احتمالا هفته ی شش یا هفت هستم گفت مشکوک به خارج رحمی هستی
خیلی میترسم
حالا گفته یکشنبه دوباره سونوکنم و دوباره از بدم
من خیلی میترسم
میترسم بمیرم
ممکنه خارج رحمی نباشه؟؟؟؟؟؟
Daisypath Anniversary tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزه چند از دادی؟
برای چی بمیری اخه؟
نخیر نمی میری!
انشالله هم که خارج رحمی نیست، خدا نی نی تو برات نگه داره....
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
ایشالله که چیزی نیست.
معمولا سونو تو ههفته 5 و 6 نشون نمیده

من که تا حالا نشنیدم کسی از خارج از رحمی بمیره والله
بدترین حالت که ممکنه پیش بیاد اینه که یکی از لوله های تخم دونت خراب بشه.
ببین عزیزم اولا که نترس دوما که خیلی خوبه که پیگیر باشی ایشالا که چیزی نیست بعد هم از طریق سونو واژینال مشخص میشه من خودم خارج رحمی باردار شدم و توی سونوی واژینال هم چیزی دیده نشد فقط خیلی پیگیر بودم و چند بار رفتم سونو و از تا مطمئن بشم از خدا میخوام که نی نی گلت توی رحمت باشه عزیزم شاید هنوز زود بوده برای سونو اینو میگم که همش فکرای بد نکنی ولی بی خیال هم نباش و پیگیری کن حتما برات دعا میکنم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
2706