2737
2739

من افسردگی دارم از نوع خیلییی حاد ، خیییییلی حالم بدە ، آیا واقعا تا حالا بیماری ڕو دیدن کە کاملا درمان شدە باشە؟😟

آره بهتر میشه . در علم صد در صد نداریم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روانشناسید شما ؟   متاسفانە من adhd هم دارم  این دو تا کاملا مرتبط هستن بە هم

بله ، در چه زمینه زتدگیتون تاثیر گذاشته

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

گلم درمان که داره فقط به اراده مونده هر وقت دیدی دلت میگیره یه چند دقیقه ای گریه کن تو دلت نگه ندار اونوقت خدایی نکرده یه غمه بزرگ میشه و تا حدامکان سوره های آرامش بخون واقعا تاثیر داره بعد خدایی نکرده بدتر شدی راه حل های دیگه ای میگیم بهت

2740
ببخشید من چهارماهه نمیتونم غذابجوم.انگاریه نیرویی نمیزاره.به چه دکتری باید مراجعه کنم؟

اول دکتر گوارش ... شاید جسمی باشه

سوماتیک 

اما اگه نه روانشناس بالینی 

من افسردگی حاد داشتم.امضاموبخون.باچله زیارت عاشورا هدیه به شهیدصفری معجزه شدوخوب شدم

از حسن نیتون و قلب مهربونتون خ متشکرم ، اما من شیعە نیستم ، کلا اعتقادم با شما متفاوتە و دنبال راە علمی هستم ،  ب هر جهت ممنون ک وقت گذاشتین خیییلی خوشحالم ک درمان شدین ، چون واقعا  درد عمیق ومخیلی سنگینە این بیماری لعنتی

بله ، در چه زمینه زتدگیتون تاثیر گذاشته

همەەەە چیز و همە بعد متاسفانە ، اما خدا رو شکر چون آیکیوی نسبتا خوبی داشتم ، توی ی سری زمینە ها  گلیممو از اب کشیدم بیرون قبلا ها ،

همەەەە چیز و همە بعد متاسفانە ، اما خدا رو شکر چون آیکیوی نسبتا خوبی داشتم ، توی ی سری زمینە ها &nbs ...

الان افسردگیتون چه عملکردتون رو به هم ریخته

از حسن نیتون و قلب مهربونتون خ متشکرم ، اما من شیعە نیستم ، کلا اعتقادم با شما متفاوتە و دنبال ...

من پنج سال بی میلی جنسی داشتم.اصلانمیتونستم لباس وظرف بشورم.امیدوارم خوب بشید

........
ببخشید مشکل تیک؟؟یاسوماتیک؟

نه سوماتیکی یعنی بدنی 

اول برید دکتر گوارش بعد اگه حل نشد روانشناس 

2706