2733
2734

در اپد بردم دکتر تو شهر ب این بزرگی ی دندان پزشکی نداشت لثهاش کلا زخمی شده بود دست تنها انگار دنیا رو ریختن رو سرم شوهرمم بنده خدا دست و پاش گم کرده بود . امروز صبح ب لطف دوستان بخاطر وضعیت بد دندوناش ی جراح دیدش و دندوناش رو دراوردن و بخیه زدن خیلی ناراحتم واقعا تحمل اینهمه درد و نداشت . از طرفی هم میگفت حرف بزنه ممکنه تی ربونی حرف بیفته چون دندون جلو نداره . اصلا خیلی اتفاقی شد باباشم کنارش بود بمیرم بچم . بازم خداروشکر 

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامانم زنگ زده ک ما نگران شدیم چرا دیشب زنگ زدی ما جواب ندادیم بعدش تو جواب ندادی . احوال بچه رو درس و حسابی نمیپرسه مدام میگه امدیم پشت در نبودی وای واقعا بعضیا چطوزی اسمشون میذارن مادر من قلبم درد گرفته اون بفکره اینه ک نکنه من جایی دکتر رفته باشم خوش گذرونی

الهی بگردم

ممنونم اینقد دندونای سالم قشنگی بود ولی چون لثهاش پاره شده بود هیچ کاری نمیشود بکنی

وای تا بچه ها بزرگ بشن .بازم خدا رو شکر صندلی رو سرش نیفتاده 

الهی شکر واقعا

2706