2733
2734
گفت تا ساعت ۱۰ آمادت میکنم ساعت ۱۱ میخوایم بریم باغ از دیشبم اصلا نخوابیدم سر جمع فکر کنم نیم ساعت چ ...

منم روز عروسیم خییییلی خسته بودم به همه کلی خوش گذشت ولی به خودم نه.زیاد خسته شده بودم.

من از تالار اومدم بیرون گوشام صوت میکشید ۶صبح وارد آرایشگاه شدم انگار بازم رفته بودم اونجا انقدر که ...

من بین حنابندونمو عروسیم ۲روز فاصله بود

جالبه همه از غذای تالار حنابندونم بیشترراضی بودن تاعروسیم😂

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی دارم میگم بهشون اونم میگه نگران نباااش🤦‍♀️😐

خوشبخت باشی عزیزم.شب خیلی خوبی رو برات آرزو میکنم🥰🌹

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
2728
گفت تا ساعت ۱۰ آمادت میکنم ساعت ۱۱ میخوایم بریم باغ از دیشبم اصلا نخوابیدم سر جمع فکر کنم نیم ساعت چ ...

عزیزم آخی چه سخت ،زمان ما ظهر ساعت سه پا میشدیم میرفتیم سالن تا۶ تمام بود همه چی، طفلک دخترام برا عروسیاشون چه خسته بشن ☹️

مبارک باشه عزیزم خوشبخت بشی 💖

آدمها را آزاد بگذار در دوست داشتنت، در رها کردنت ، در فراموش کردنت ، خودت را در آغوش بگیر تو خود همـــه ای🤗
خداکنه بزودی حال اسی رو تجربه کنم🥺❤ کنار عشقم

آمین🤲

من بین حنابندونمو عروسیم ۲روز فاصله بود جالبه همه از غذای تالار حنابندونم بیشترراضی بودن تاعروسیم😂

قرار بود عروسی من ۱دی باشه میوه هامونم شب یلدایی ولی تالار وقت نداد دیگه

دیشب که همه راضی بودن کاش امشبم مثل دیشب خوب باشه

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
2738

ان شاالله.

من عروس میبینم کیف میکنم.اول صبح این تاپیک انرژی فوق العاده ای داد بهم.ان شاالله که خوشبخت بشه عروس خانممون.

ان شاالله شما هم به زودی زود همین تاپیک رو بزنی.

انشالله

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

خوشبخت باشی 

تو چندسالته داماد چند و شغلش چیه

برای اینکه ازدواجم اصولی و همراه با عاقبت به خیری باشه یه صلوات می خونید؟                                                          اگر کتابی که تو زندگی به دردتون خورده بهم بگید  تو تاپیک هایی که درباره موفقیت و راه و رسم درست زندگی هست تگم کنید. عاشق چیزای طنز..... پایه ثابت دور دور ... اگر مشکلی داشتی می تونی روم حساب کنی
خوشبخت باشی  تو چندسالته داماد چند و شغلش چیه

مرسی من ۱۷ اون ۲۸ دبیر فیزیک

2706