2733
2734
عنوان

یه هفتس درست حسابی نخوابیدم نوزاد دوماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 49 پست
گذاشتم  جاروبرقی اب سشوار  خوب نشد

پس همون رفلاکس یا کولیک شایع ک تو نوزاداست 

مدارا کن تا 4 ماهگی خیلی بهتر میشه گلم 

سعی کن بدی ب شوهرت یا هرکی میتونی یکم استراحت کنی

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برنامه کودک دانلود کن ک صدای جارو برقی داشته باشه میتونم ب جرعت بگم 80 درصد تو خواب نوزاد تاثیر دار ...

گاهی جواب میده  ۵ دقه

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
2731
عادت کرده بوده  من پسرم گریه میکرد تو بغل شوهرم آروم میشد  منم افسردگی بعد زایمان داشتم ...

اره عادت کرده بود 

وای افسردگی بعد زایمان حرفشو نزن ک بدنم میلرزه

❤DaYaNa❤   من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده  ∆              ❤خدا❤
وای کوچولوووو .بچه منم گاهی اوقات دل درد داشت این مدلی آرومش میکرد من هم یا بالشت مثل خودمون بزرگ ول ...

فدات گلم  اینجوری  رودست میذارم راه ببرم

شوهرم نگه میداره  من میام خونه بعد میره سرکار یه ۳  سالم دارم ببین بالا میاره  بردم ...

خدا حفظشون كنه. آهان پس حساسيت به پروتئين گاويه. رفته رفته بزرگتر شه حساسيتش كمتر ميشه غصه نخور.يا شيرخشك مخصوصشو بده شبا كه دلدرد نشه

ما نسل بدبختی هستیم.دستمان به مقصر اصلی نمیرسد،از همدیگر انتقام میگیرم.
پس همون رفلاکس یا کولیک شایع ک تو نوزاداست  مدارا کن تا 4 ماهگی خیلی بهتر میشه گلم  سعی ...

اونم  نگه میداره  ولی خب  چکار کنم  باید  اونم بخوابه  بتونه بره سرکار

قربونت  منم باردارم وقتی به نوزادت شیر میدی برا همه باردارا دعا کن به سلامتی بچه شونو بغل بگیر ...

قربونت عزیزم  حتما  ان شالله  سالم  بیاد بغلت

2706