2737
2734
عنوان

نوزاد در یک ماه اول چقدر باید اضافه کند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 34 پست
اره،والا احساس میکنم دکتره سردرنمیاره من از هرکی تجربه بچه بزرگ کردن داشته پرسیدم گفته بیش ترم به ب ...

شما با انگشت دستت بزن گوشه دهنش ببین دهنش رو میاره اون سمت اگه اینکارو کرد گشنشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا که میخورد اروم تر بود دو ساعتی سه پیمانه میخورد یه وقتاییم که ۴ الی ۵ ساعت پشت سرهم میخوابه که ...

بیخیال بابا بچه جاری من دنیا امد ۴ کیلو بود بعد بچه یک ماهه ۴ کیلو شد از الان گشنگی بکشه

پدرم دنیا بی توچقدر خالیست 😭😭😭
2742
اره دهنش را باز میکنه وحمله میکنه

ای جانم‌ خوشمزه 

راستی دیدم نوشتی بعضی وقتا ۴ ۵ ساعت می خوابه حواست باشه قندش نیفته من یادمه بهم گفته بودن که ساعت طولانی فاصله بین شیر خوردن نباشه الان کوچیکه 

2740

انچنان زياد هم نيست١٢٠٠ گرم اضافه كرده، بطور نرمال هر نوزاد در سه ماهه اول هر روز  حداقل ٣٠ گرم معمولا اضافه ميكنه. حالا نوازد شما ٤٠ گرم اضافه كرده، فكر نكنم ريفلاكس داشته باشه، ريفلاكس علامت داره. يا بالا مياره بصورت جهشي و يا از شير خوردن و گرفتن سينه مادر امتناع ميكنه و بي اشتها ميشه. اگر زياد گريه ميكنه شايد كوليك داره كه اكثر بچه ها دارند. 

2706